Середа, 19 червня 2019
Влада

На сесії міської ради

На сесії міської ради22 січня в адмінбудівлі пройшла позачергова шістдесят сьома сесія міської ради п'ятого скликання. У пленарному засіданні взяли участь 26 народних обранців – саме стільки голосів необхідно для забезпечення кворуму.
На порядок денний засідання було винесено одне-єдине питання – "Про надання дозволу на отримання короткотермінових позичок в 2010 році". Мова йшла про отримання через органи Державного казначейства України короткотермінових позичок у розмірі 5 млн.грн. за рахунок коштів єдиного казначейського рахунку на договірних умовах без нарахування відсотків за користування цими позичками. Зазначені кошти необхідні в першу чергу на оплату праці працівників (та нарахувань на з/п) бюджетних установ, придбання продуктів харчування і медикаментів, оплату комунальних послуг та енергоносіїв.


Начальник Світловодського фінансового управління Наталя Яременко (на фото зліва) докладно пояснила депутатам всі переваги зазначеної позики, тому питання проголосували одноголосно "за". Секретар міської ради Віталій Юшко подякував присутнім депутатам за злагоджену роботу і оголосив засідання закритим.

На сесії міської радиНа сесії міської радиНа сесії міської ради

"СВ",
Богдан ДРОЗДОВ (фото).Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top