Неділя, 16 травня 2021
Влада

Підсумки січня 2010 року розглянула балансова комісія

25 січня перший заступник міського голови Юрій Лукинський провів засідання балансової комісії, на яку покладено обов'язки підбиття підсумків роботи комунальних підприємств та бюджетних установ міста за поточний місяць. Висновки – складні.


Фінанси
Реального фінансування не отримує жодне підприємство, бо немає затвердженого бюджету. "Ручний" режим управління передбачає 1/12 частини річних витрат на місяць і не враховує у повній мірі видатків на теплопостачання. Отже, міська влада не має можливості у повному обсязі заплатити за спожите бюджетними установами тепло. Проте має намір виконати відповідну постанову Кабінету Міністрів про доплати до заробітної плати педагогічним, медичним, бібліотечним працівникам. Таким чином, ця категорія жителів міста буде мати можливість розрахуватися за комунальні послуги повністю. Юрій Лукинський звернувся до присутніх керівників з проханням активізувати роботу серед підлеглих щодо своєчасної оплати комунальних послуг і попередив про перевірку кожного підприємства саме з цього приводу.

Газові проблеми
Ліміти на газ значно зменшилися і аж ніяк не відповідають реальним потребам для забезпечення температурного режиму. Єдиний вихід – своєчасно розраховуватися за газ. Коштів не вистачає. Будинок 38-а по вулиці Приморській, у якому 81 сім'я нещодавно отримала квартири, не підключений до газу. Як повідомив начальник УЖКГ Володимир Семенов, газопровід передано на баланс Управління експлуатації газового господарства і перераховано кошти за підключення до магістрального газопроводу. Як швидко УЕГГ зможе виконати цю роботу, ніхто сказати не може. Ситуація ускладнюється тим, що спочатку треба викопати траншею глибиною 1,2 метра, а за вікном – 20 градусів морозу. Крім цього, УЕГГ чекає доки міська влада визначиться з "балансоутримувачем" будинку. Це питання буде розглянуто на найближчий сесії міської ради.

Сміття
Великі купи сміття по всьому місту викликають обурення не тільки пересічних громадян, а й влади. Комбінат комунальних послуг за незадовільну роботу позбавлено премії. Пояснюючи ситуацію, директор підприємства Станіслав Осадчий пояснив, що у робочому стані лише одна машина. Решта не витримали морозів і вийшли з ладу. Очевидно, доведеться чекати тепла.

Водопостачання
Юрій Лукинський висловив занепокоєння тим, що громадяни скаржаться на відсутність води в квартирах у вихідні дні і звернувся до директора КП "Міський водоканал" Олександра Коротича з вимогою ліквідовувати пориви водопроводів не тільки у робочі дні, а й у вихідні. Олександр Коротич доповів, що пориви водопроводів трапляються щодня і на роботу ремонтної бригади у вихідні дні коштів не вистачить. "Подивимося, яку суму дотації водоканалу ви будете закладати у міський бюджет!" – додав директор і депутат міської ради. "Я ще раз звертаю вашу увагу на те, що у суботу і неділю працювати треба!" – наголосив Юрій Лукинський.

Ялинка
Аж занадто довго новорічна ялинка, яка обійшлася міському бюджету у 19 тисяч гривень, прикрашає центральну площу міста. На це теж є об'єктивні причини. Володимир Семенов пояснив, що жодне комунальне підприємство немає спеціалізованого автомобіля, який в народі називають просто "вишка". Він неодноразово звертався з проханням надати цей автомобіль для демонтажу ялинки до керівництва Кременчуцької ГЕС, РЕМ. Відмовили через морози. Побоюються, що "гідравлика" не витримає.

Коли верстався номер. 27 січня ми стали свідками демонтажу ялинки, яку виконав комбінат комунальних послуг. Спонсорську допомогу спеціалізованою технікою надали Кременчуцька ГЕС (директор С. Кудлай) та Світловодська філія ВАТ «Кіровоградобленерго» (начальник М. Шевченко).

Тетяна ДРОЗДОВА.Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
Booking.com

Top