Середа, 28 жовтня 2020
Влада

На засіданні виконавчого комітету

На засіданні виконавчого комітету 19 листопада до розгляду було запропоновано близько 20 питань.
Світловодці та спорт. Про хід виконання міської Програми розвитку фізичної культури і спорту за 2009 р. присутнім доповів Василь Мороз, головний спеціаліст з питань спорту.
Він, зокрема, зауважив, що намітилася позитивна тенденція розвитку фізичної культури і спорту в місті. За звітний період вдалося зберегти матеріально-технічну базу галузі. В місті працюють міський спортивний комплекс ім.Тузовського, центр фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх", стадіон з легкоатлетичним ядром, 19 спортивних клубів, 13 спортивних залів, яхт-клуб, 2 тенісних корти, 36 спортивних майданчика, 2 дитячо-юнацькі спортивні школи, де займаються 477 учнів. В місті культивується 29 видів спорту: 13 олімпійських та 16 неолімпійських. Це – другий показник по області.


Також за 2009 рік покращилась матеріально-технічна база галузі, – сказав В. Мороз, – були придбанні футбольні м'ячі, спортивна форма та інший інвентар за рахунок бюджетних та спонсорських коштів. У міському спортивному комплексі ім.А.Тузовського працював плавальний басейн. Відремонтовано зал дзюдо, спортивний майданчик за адресою вул. Леніна, 19, вул. Леніна, 53. За сприяння управління молоді та спорту місто безкоштовно отримало спортивний майданчик за адресою вул. Шевченка, 5 в рамках проекту «Клич друзів – Граймо разом», за підтримки «Фонду братів Кличків» та фірми «Кока-кола».

На спортивних майданчиках та у залах проводяться поточні ремонтні роботи для покращення якості проведення занять фізичною культурою та спортом. Розроблені заходи щодо забезпечення необхідним інвентарем та обладнанням. Для виконання цих робіт використано 17750 грн. за рахунок благодійних внесків.

Сьогодні у місті всіма видами фізкультурно-оздоровчої роботи охопленого 22831 особа (2008 року – 21181); систематично займаються фізкультурою та спортом 7799 осіб.

Спортсмени міста протягом звітного періоду брали активну участь у 132 міських змаганнях; 26 – обласних; 27 – всеукраїнських змаганнях; 11 – міжнародних змаганнях та турнірах, в яких взяли участь 21765 осіб різного віку.

Найкращі результати: 1 місце у Першості Європи з пауерліфтінгу серед ветеранів; 4 місце Всеукраїнської юнацької ліги з баскетболу; 1 місце у чемпіонаті України з важкої атлетики серед ветеранів спорту; 1 місце в обласній спартакіаді з волейболу; 2 місце в обласній спартакіаді з футзалу, дзюдо, бокса, шашок, шахів. Хороші здобутки мають спортсмени міста і у вітрильному спорті. Це – перші місця в своїй підгрупі у Всеукраїнських змаганнях, у змаганнях на Кубок Кременчуцького водосховища, участь у Першості Європи. За звітний період підготовлено 62 спортсмени масових розрядів.

Колективи міських підприємств також активно цікавляться спортом: була проведена спартакіада з 5 видів спорту. Проведено 32 спортивно-масових заходів, в яких взяли участь 3457 працівників міських підприємств, організацій та установ. Слід відзначити трудові колективи Кремгесу, ВАТ "Світ-Ро-К", ВАТ "Сілікон", ВАТ "Олімп", ВАТ "Завод чисті метали", СП «Світловодськпобут», ЗАТ «Спецзалізобетон», «УЕГГ», «Лабіринт», ППОФ «Скорпіон 2007», «Обленерго».

Приділялась увага роботі з фізичної підготовки допризовної молоді. До неї були залучені молодіжні організації міста "Пласт", "Перевал", школа рукопашного бою "Леопард", клуб кун-фу «Дао».

Управлінням молоді та спорту спільно з міським центром активної реабілітації інвалідів "Добрада" та Світловодським представництвом обласного центру "Інваспорт" проводилась фізкультурно-оздоровча та спортивна робота серед інвалідів. Щомісячно спортивною формою реабілітаційної діяльності охоплено до 48 осіб.

Не менш амбітні плани і на наступний рік. За словами Василя Івановича, головна мета – забезпечити умови для поліпшення стану здоров'я всіх верств населення, впровадження здорового способу життя серед населення, розвиток спорту, прагнення вищих досягнень, підготовка спортсменів до участі у міжнародних і Всеукраїнських змаганнях.

Борги треба віддавати! З аналізом заборгованості з орендної плати за користування комунальним майном станом на 1 жовтня ц.р. виступила начальник управління економіки, ресурсів та розвитку міста Ірина Радченко. Вона зауважила, що 16 комунальних підприємств заборгували місту більше 100 тисяч гривень: "лідери" – ЖЕК №1 (майже 35 тисяч), ЖЕК №3 (майже 24 тисячі), ЖЕК №5 (більше 21 тисячі). Звісно, вживаються заходи, спрямовані на відшкодування заборгованості. Цифра немала, але, сказала Ірина Миколаївна, вона зменшилася майже на половину, бо станом на 1 січня п.р. дорівнювала майже 230 тисячам.

Політична пісня-2009. Про концерт-мітинг "З Україною в серці" зі встановленням сцени та звукопідсилювального обладнання присутнім повідомив Сергій Гайдук, начальник організаційного відділу. Отож, місце та час його проведення, зазначені у заявці організаторів, такі: бульвар Дніпровський – район Обеліск (концертний майданчик біля фонтану). 26 листопада від 09:00 до 21:00 монтуватимуть сцену та встановлюватимуть звукопідсилювальне обладнання; 27 листопада 2009 року з 09:00 до 22:00 – проведення репетиції та безпосередньо концерту-мітингу; 28 листопада 2009 року від 07:00 до 14:00 – демонтаж сцени та звукопідсилювального обладнання.

На заході очікується не одна тисяча людей, тож міліція має забезпечити охорону громадського порядку, рятувальники – протипожежну безпеку під час репетиції та проведення заходу; начальник управління житлово-комунального господарства В. Семенов – підключення електрообладнання для забезпечення нормальної роботи електричних приладів, що використовуватимуться під час монтажу, репетиції, концерту-мітингу та демонтажу обладнання, та спільно з організаторами масового заходу має забезпечити належний санітарно-епідеміологічний стан території; в. о. начальника управління охорони здоров'я Ю. Котенко – чергування карети швидкої допомоги під час репетиції та масового заходу.

"СВ".Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:

 • almuha

 • 26 листопада 2009 16:54
  Група: Гості
  Реєстрація: -- | 0 комментарів | 0 публікацій
Почему отсутствует фотосессия?)))
 • Нравится
 • 0
 • admin Користувач offline

 • 26 листопада 2009 19:10
  Група: Шеф-редактор
  Реєстрація: 4.03.2007 | 1692 комментарів | 8657 публікацій
А меня не приглашали :)
 • Нравится
 • 0
 • buvalyi

 • 15 грудня 2009 18:20
  Група: Гості
  Реєстрація: -- | 0 комментарів | 0 публікацій

СЛУШАЙТЕ! Из информации статьи:
"16 комунальних підприємств заборгували місту більше 100 тисяч гривень: "лідери" – ЖЕК №1 (майже 35 тисяч), ЖЕК №3 (майже 24 тисячі), ЖЕК №5 (більше 21 тисячі)"

Сегодня уже 15.12.2009г., А Юшко ЭТИХ руководителей держит! Да пекущийся о городе мер (извините И.о)сразу, после ознакомления с ЭТОЙ информацией - увольняет НЕМЕДЛЕННО!

Представляете Народ - эти ЖЕКОВЦЫ собирают: с нас квартплату + с арендаторов аренду Немалую!
В результате - домам нашим пи...ец и денег с аренды город невидит! Да если бы, кто-нибудь из нас задолжал такие суммы - квартиры бы позабирали! Ну, что же это такое - неужели для Юшка нет в городе 2-3 человек порядочных на должности нач.Жеков?

Слушайте, давайте Народ, уже думать и головой - кого следующим мером! А то эти нелигитимные правители светловодска доведут город, а ведь нам потом прийдётся расчитываться ВСЕМ!
 • Нравится
 • 0


Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top