Вівторок, 28 січня 2020
Влада

На засіданні виконавчого комітету

23 жовтня відбулося чергове засідання виконавчого комітету Світловодської міської ради, на розгляд якого було винесено більше 40 питань (щоправда, більше 20 з них були однотипними і стосувалися зняття та постановки на квартирний облік громадян).
Перше питання стосувалося заходів щодо формування міського бюджету на 2010 рік. За словами доповідача – начальника міськфінуправління Наталі Яременко, кожне місто має сьогодні провести подібні заходи, адже ми стоїмо на порозі формування бюджету на наступний рік. Крім того, по-перше, контрольні цифри мінфіну (близько 75 млн. грн.) ще не раз уточнюватимуть, по-друге, питання все одно остаточно затверджуватиме сесія.


Далі управління охорони здоров'я представило на попередній розгляд членів виконкому проект міської програми "Цукровий діабет" на 2010 рік. Останніх збентежило те, що з державного бюджету на фінансування програми в проекті передбачено 310 тис. грн., в той час як із місцевого – майже 460 тис. грн. Мовляв, програма ж – державна. Але головний лікар Юрій Котенко пояснив, що держава фінансує придбання лише вітчизняного інсуліну, коли в місті з кожним роком збільшується кількість хворих на цукровий діабет, яким можна приймати лише імпортний (якісніший), кошти на придбання якого повинні передбачатися місцевим бюджетом. Питання теж сесійне, тому його ухвалили без зайвого обговорення.

Далі розглянули питання сфери управління праці та соціального захисту населення, служби у справах дітей та управління житлово-комунального господарства.

Наступне питання було позачерговим і, напевно, кульмінаційним на даному засіданні. До кабінету запросили представників податкової інспекції, пенсійного фонду та прокуратури. Слідом до кабінету запросили директора КП "Світловодський міський водоканал" Л.Осіпчук. Секретар міської ради Віталій Юшко зазначив, що питання, яке виноситься на розгляд виконкому, стосується доцільності перебування останньої на посаді директора підприємства. В першу чергу слово надали представнику ДПІ, яка зазначила, що на сьогоднішній день борг підприємства по сплаті податків становить майже 2 млн грн., а за останній рік сплачено всього близько 70 тис.грн. Начальник міського управління пенсійного фонду зазначила, що борг водоканалу по сплаті внесків до ПФ сягає майже 900 тис.грн. і пенсійний стаж працівникам зараховано лише по лютий 2009 року!

Загальну картину доповнила Світловодський міжрайпрокурор Любов Петренко, яка доповіла, що на підприємстві виявлено купу недоліків, неправомірні дії працівників, зокрема, стосовно повірки лічильників, перевищення службових повноважень тощо. Любов Юріївна рекомендувала виконкому привести до ладу ситуацію з повіркою (наприклад, включити вартість послуги в тариф за водопостачання), виконуючому повноваження міського голови – переглянути доцільність перебування на посаді директора Л. Д. Осіпчук.

В свою чергу Любов Дмитрівна зауважила, що відкидає всі звинувачення і справа тут не в її професійності (тобто, непрофесійності), а у особистих рахунках (кого з ким, нажаль, не уточнювалося).

Члени виконкому зважили всі обставини і визнали роботу керівника водоканалу незадовільною. В свою чергу виконуючий повноваження міського голови В.Юшко оголосив про те, що врахувавши всі обставини, вирішив прийняти рішення про розірвання контракту із Л.Осіпчук.

Як стало відомо, у понеділок працівникам водоканалу було представлено нового керівника – Олександра Коротича, депутата міської ради.

Після цього було розглянуто питання сфери управління економіки, ресурсів та розвитку міста, житлового фонду та затверджено міські заходи з відзначення 65-ї річниці визволення України від німецько-фашистських загарбників.

СВ.Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top