Четвер, 15 листопада 2018
Події Спорт

Перші обласні ігри патріотів

Минулого четверга на міському стадіоні відбулися перші обласні змагання "Ігри українських патріотів", організатором яких виступив міський Клуб українських патріотів, за підтримки виконавчого комітету Світловодської міської ради, районної та обласної державних адміністрацій.

Всі конкурси носили спортивно-розважальний характер з використанням народних традицій. Головна мета ігор – відновлення актуальності здорового способу життя нації, поширення козацьких традицій серед молодого покоління.

Ігри українських патріотів дійсно були народною забавою, адже конкурси були абсолютно доступними для людей різних вікових груп та фізичних кондицій. У змаганнях взяли участь команди із Подорожнього, Онуфріївки, Захарівки (саме в такому порядку вони і здобули призові місця).

По закінченні спортивної програми президент КУП Юрій Лукінський висловив сподівання, що з часом до народних забав залучиться більше бажаючих і люди зрозуміють, що здоров'я та молодечий запал у першу чергу потрібен їм, а не організаторам ігор, а також висловив слова щирої подяки на адресу В.Короля (тм "Віктор і К") та Л.Страшної за допомогу у вирішенні організаційних питань.

"СВ".
Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top