Неділя, 19 січня 2020
Освіта

Навчальний процес розпочнеться без збоїв

Місто збентежила інформація щодо фінансової проблеми в галузі освіти та її наслідків, які можуть торкнутися ледь не кожної родини Світловодська: "Чи будуть садочки скорочені, чи закриються яслі-групи, чи будуть об'єднані класи..?" та інші інтерпретації запитань, які народжуються від окремих громадян і з кожним днем стають все дивовижнішими за своїм змістом.
Так, дійсно в галузі освіти є певні економічні проблеми. Такі ж проблеми є і в інших галузях: охорони здоров'я, культури, спорту та ін. Проте доводиться визнати, що саме освіта має найбільший дефіцит. Можливо, саме тому автори чергового песимістичного прогнозу стосовно роботи цієї галузі б'ють на сполох?


Не так давно містом "ходили" чутки про те, що буде зірвано оздоровлення дітей у літній період у зв'язку із відсутністю коштів на харчування. І доки чутки розповсюджувалися, міська влада працювала. В результаті – оздоровлення проведено, жодних нарікань.

Наступна плітка породила у мешканців міста сумніви щодо вчасного початку навчального року, адже не вистачало коштів на проходження працівниками освіти обов'язкового медичного обстеження. І в цьому випадку злагоджена команда представників міської влади спрацювала чітко і проблему було вирішено. До початку навчального року обстеження пройде кожен вчитель.

Сьогодні нові чутки про дитячі садочки та ясельні групи…

Хочемо завірити наших мешканців: ніякого рішення про будь-яку оптимізацію не прийнято. Тому однозначно заявляємо – дитячі яслі-групи закриватися не будуть, учбовий процес у школах змінено не буде, адже ми всі добре розуміємо, що за фінансовими питаннями стоїть конкретна дитина, її майбутнє, бо освіта – це доленосний фундамент для кожної людини.

За інформацією виконавчого комітету.Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top