Четвер, 19 жовтня 2017
Освіта

Навчальний процес розпочнеться без збоїв

Місто збентежила інформація щодо фінансової проблеми в галузі освіти та її наслідків, які можуть торкнутися ледь не кожної родини Світловодська: "Чи будуть садочки скорочені, чи закриються яслі-групи, чи будуть об'єднані класи..?" та інші інтерпретації запитань, які народжуються від окремих громадян і з кожним днем стають все дивовижнішими за своїм змістом.
Так, дійсно в галузі освіти є певні економічні проблеми. Такі ж проблеми є і в інших галузях: охорони здоров'я, культури, спорту та ін. Проте доводиться визнати, що саме освіта має найбільший дефіцит. Можливо, саме тому автори чергового песимістичного прогнозу стосовно роботи цієї галузі б'ють на сполох?
Не так давно містом "ходили" чутки про те, що буде зірвано оздоровлення дітей у літній період у зв'язку із відсутністю коштів на харчування. І доки чутки розповсюджувалися, міська влада працювала. В результаті – оздоровлення проведено, жодних нарікань.

Наступна плітка породила у мешканців міста сумніви щодо вчасного початку навчального року, адже не вистачало коштів на проходження працівниками освіти обов'язкового медичного обстеження. І в цьому випадку злагоджена команда представників міської влади спрацювала чітко і проблему було вирішено. До початку навчального року обстеження пройде кожен вчитель.

Сьогодні нові чутки про дитячі садочки та ясельні групи…

Хочемо завірити наших мешканців: ніякого рішення про будь-яку оптимізацію не прийнято. Тому однозначно заявляємо – дитячі яслі-групи закриватися не будуть, учбовий процес у школах змінено не буде, адже ми всі добре розуміємо, що за фінансовими питаннями стоїть конкретна дитина, її майбутнє, бо освіта – це доленосний фундамент для кожної людини.

За інформацією виконавчого комітету.
Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
 • Val Dots Вчора, 20:36
  Милые дамы, брак с иностранцем — это реально! 1
  Val Dots-фото
  Тут подстава какая-то, у "жениха" на фото ногти длинные
 • Ольга Т Вчора, 15:40
  Козярчук, Френкель: от і виросли дітки 1
  Ольга Т-фото
  Московітська мова? Такой нет.Любит автор Козярчука.Хоть как-то укусить...Френкель приплачивает?
 • Pravdainukr 17 жовтня 2017
  Застосовуються тимчасові тарифи на тепло (ДОПОВНЕНО) 2
  Pravdainukr-фото
  Керівник аналітичної служби підприємства Олена Михайлик, случайно не супруга Владимира Михайлика (бывшего директора Светловодск-сбыт)?

  Кто-то в курсе, как дела у бывшего руководства? :)
 • Засранетц 17 жовтня 2017
  Застосовуються тимчасові тарифи на тепло (ДОПОВНЕНО) 2
  Засранетц-фото
  Есть мнение, что надо соглашаться с любым тарифом, пока Побут не пересмотрел его в связи с "поднятием пенсий".
 • Bzik 15 жовтня 2017
  Ремонт вулиці Єгорова – дорога буде, наче злітна смуга 3
  Bzik-фото
  Зрада зрадная, чего уж там...
 • Novatorr 15 жовтня 2017
  Траса для автокросу у Світловодському районі здивувала першого віце-президента FAU 2
  Novatorr-фото
  Интересно, когда трасса не занята, на ней можно приезжать погонять? или будут держать закрытую до следующих соревнований?
 • Алекс Горбунов 13 жовтня 2017
  Ремонт вулиці Єгорова – дорога буде, наче злітна смуга 3
  Алекс Горбунов-фото
  Цитата: amigo
  пока положат плиты, фуры убьют все дороги в городе.

  Вы ничего не понимает в коммерции! fellow Это так задумано. winked Потом Богданку будут плитами покрывать и ещё дополнительно 30-40 миллионов осваивать. wink
 • amigo 13 жовтня 2017
  Ремонт вулиці Єгорова – дорога буде, наче злітна смуга 3
  amigo-фото
  Молодцы, пока положат плиты, фуры убьют все дороги в городе. По Хмельницкого уже начала появляться колея. На местах где Водоканал колупал, асфальт уже начал проваливаться.
  Кстати, дорога будет намного уже чем была fellow
 • Алекс Горбунов 12 жовтня 2017
  Ціна питання – 9 мільйонів? (УТОЧНЕНО) 3
  Алекс Горбунов-фото
  Драли всех пересичных и на болте вертели и до и еще больше после перемогы. Плевать им на все комментарии, идите мимо пролетарии. Вы видели такого волка, который бы принёс зайцу морковку? В этой стране угасающей сам себя спасай замерзающий.
 • Засранетц 12 жовтня 2017
  Ціна питання – 9 мільйонів? (УТОЧНЕНО) 3
  Засранетц-фото
  А что тут комментировать? Когда тарифы разрешили регулировать каждому сельсовету, только люди с альтернативным строением мозга могли подумать, что они станут внезапно падать вниз. Плюс мэр города, который не в состоянии оплатить полторы тыщи гривасей за свою мышиную возню в судах, вряд ли станет на сторону горожан. Выход один, как говорил Мыкола Яныч - "Хватит ныть! Берите лапиты и копайте!" laughing

  P.S. Нет расчетов Побута про обоснование повышения тарифов, нет и предмета обсуждения. Их можно опубликовать? А то без цифр, все скатится в банальщину типа "геть ганьба"! Но если одним из аргументов Побута прозвучало "было повышение минималки", то можно смело настродамить еще одну корректировку в "расчетах" после "подъема" пенсий. У меня все.

Top