Неділя, 16 травня 2021
Светловодск Актуально

Розкрило теплі обійми веселкове літо

Дитячий пришкільний оздоровчий табір "Сонечко" був створений на базі ЗОШ №10. Метою його діяльності є реалізація права кожної дитини на повноцінний відпочинок, оздоровлення, забезпечення змістовного дозвілля.
Табір приймав на відпочинок 65 дітей, переважно це учні 1-7 класів, які перебували в таборі з 8-ої до 14-ої години. Практично весь цей час заповнений змістовним і цікавим відпочинком. Кожен день в таборі – це певне свято, тут і День казки (де учні показали свою творчу майстерність), і День сонця, бантиків, іменинника, а також міжтаборні спортивні змагання з футболу, міні-олімпіада, вікторини, розважальні конкурси, веселі естафети.


Під час перебування дітей в таборі для них було організовано дворазове харчування. Щодня дітям готувалися різноманітні, калорійні і смачні сніданки, за що ми завдячуємо шеф-кухару В. Бондарчук та працівникам кухні.

Велика увага в таборі приділялась масово-оздоровчій і спортивній роботі, якою вміло керувала інструктор з фізичного виховання Н. Демченко, тому діти із задоволенням брали участь у спортивно-масових та оздоровчих заходах.

Завдяки творчому підходу до роботи педагогічного персоналу: Л. Клименко, Ю. Шумейко, Г. Ігнатової, Л. Сокур, Л. Станкевич, В. Пудич, І. Кузнєцової, О. Писарєвої, О. Безуглова перебування дітей в таборі вдалося зробити комфортним, цікавим і щедрим на приємні враження.

С. НАЙДЕНКО,
начальник табору.Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
Booking.com

Top