Неділя, 16 травня 2021
Люди Події Культура

Талановита юнь

Талановита юньЗагальновідомий факт, що в нашому молодому, квітучому місті живе багато талановитих, обдарованих дітей, які проявляють себе в різних напрямках діяльності – спорті, мистецтві, науці. Олімпіади, конкурси, фестивалі – всі ці заходи надають можливість дітям випробувати та оцінити свої сили, таланти та знання.
Серед позашкільних закладів нашого міста, які ведуть активну конкурсну діяльність мажна виділити Дитячу школу мистецтв.


На протязі навчального року учні школи отримали багато перемог в обласних та Всеукраїнських конкурсах. А фінальною яскравою крапкою стала перемога юних музикантів у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі «Перлини України - 2009», який проходив у м.Києві з 28 по 30 травня. Цей конкурс проводився Національною Всеукраїнської музичною спілкою, і є заходом, покликаним пропагувати національне мистецтво в Україні. Голова оргкомітету фестивалю – Народний артист України, професор – Валерій Захарченко, Почесний президент фестивалю – Народний артист України, академік, професор Анатолій Авдієвський, члени журі – провідні майстри мистецтв України.

Як же оцінило виступ юних музикантів дитячої школи мистецтв вельмиповажне журі. Петрова Аня – учениця класу фортепіано (викладач Ірина Темнова) – отримала І місце, Осауленко Владислав – учень класу баяна (викладач Емма Літвінова) отримав» 11 місце!

Не дивлячись на свій достатньо маленький вік (Петровій Анні 10 років, Осауленко Владу 9 років) – ці діти мають вже великий досвід конкурсних перемог.

Мешканці нашого міста знають Петрову Анну як фіналістку міського фестивалю «Хвилина слави». Окрім цього вона неодноразовий лауреат обласних конкурсів піаністів, на яких отримувала найвищі нагороди – І місця та навіть Гран-прі. Осауленко Влад тільки в цьому році вже став лауреатом обласного конкурсу баяністів, отримавши І місце та Всеукраїнського конурсу «Провесінь». Отже, можна сказати, що місто Світловодськ в Києві представляли найкращі юні музиканти області. Ось як прокоментувала перемогу учнів директор Дитячої школи мистецтв Ірина Темнова: «Кожна конкурсна перемога – це результат надзвичайно напруженої кропіткої роботи учня та викладача. Аня та Влад поєднують в собі всі необхідні якості музиканта: артистизм, емоційність, сценічну витримку, високий рівень технічної підготовки, вміння передати стиль творів різних епох – від барокко та віденських класиків до сучасної естрадної музики. А найголовніша якість цих учнів – це надзвичайна працелюбність. Адже вершини підкорюються тільки тим, хто може поєднати в собі природні здібності з високим рівнем працездатності».

Заключний Гала-концерт переможців Всеукраїнського фестивалю «Перлина слави-2009» буде демонструватися по національному каналу УТР. А нам залишається привітати учнів та викладачів дитячої школи мистецтв з високою перемогою та побажати, щоб маленькі перлини України в майбутньому стали справжніми музикантами.

Собкор.Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
Booking.com

Top