П’ятниця, 07 травня 2021
Актуально Спорт

Світловодськ – одне з 12 міст України, де буде встановлено спортивний майданчик за підтримки братів Кличків

Протягом квітня-травня по всій Україні тривав конкурс, оголошений фондом братів Кличків та фірмою Кока-кола «Клич друзів – граймо разом!», переможці якого мали отримати спортивний майданчик.
За цей час необхідно було надати документи, що інфраструктура саме цього району міста потребує спортивного майданчика, що є місце під все це знаряддя, а також є особи, які будуть опікуватися ним, дозвіл влади на його встановлення та ілюстрований матеріал облагородженої ділянки.


Протягом двох місяців надійшло більше 100 заявок з різних регіонів України. Сьогодні вже відомі 12 переможців конкурсу, в числі яких і Світловодськ! Ольга Литвиненко, заступник міського голови з гуманітраних питань, Василь Мороз, головний спеціаліст з питань спорту, Вадим Туманов, керуючий справами міськвиконкому доклали максимум зусиль, аби дитяча мрія займатися спортом здійснилася.

Отож, незабаром у місті на 200 м2 території Приморського мікрорайону (за магазином «Пасаж») з’явиться новий спортмайданчик. Можливо на відкриття, що планується на першу декаду липня, прибудуть або брати Клички, або представник «Кока-коли».

«СВ».Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:

  • McSim Користувач offline

  • 8 липня 2009 11:36
    Група: Користувачі
    Реєстрація: 4.06.2009 | 94 комментарів | 0 публікацій
Ну что-ж... довольно неплохо, если так :)
  • Нравится
  • 0


Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
Booking.com

Top