Середа, 18 вересня 2019
Освіта

У вільний від школи час — до гуртка!

У вільний від школи час — до гуртка!
На відкриття нового навчального року запрошує школярів Центр військо-патріотичного виховання у Світловодську.


У найближчий понеділок, 16 вересня, о 15-ій годині у ЦВПВ (вул. Гагаріна, 20) стартує новий 2019-2020 спортивно-творчий рік, як для досвідчених гуртківців, так і для новачків. Цього дня кожен бажаючий зможе отримати детальну інформацію про кожен з гуртків Центру, переглянути велику експозицію дитячих поробок (музей закладу налічує понад 200 моделей різноманітних видів транспорту, військової техніки, будівель та ін.) та поласувати морозивом. І звичайно ж обрати гурток за інтересами та записатися до нього. Заняття у ЦВПВ — безкоштовні.

Вибір гуртків у цьому позашкільному закладі освіти великий. Три з них проходитимуть у приміщенні ЦВПВ, решта — на базі шкіл міста. Так, юних спортсменів чекають у секціях з волейболу, футболу і баскетболу. Юних ерудитів запрошують на заняття у гуртках інтелектуального напрямку, допитливих та активних — у творчій команді юних журналістів. Гурток "Юні журналісти" — новий у ЦВПВ і має досить змістовну і цікаву програму для учнів 7-10 класів. Протягом року гуртківці:
 • навчаться створювати цікаві й інформативні статті для підліткового видання;
 • стануть активним учасником редакції гурткової газети і навчаться створювати видання: від планування до друку готових сторінок;
 • отримають навички талановитого інтерв'юера;
 • зможуть знімати інформативні відео для YouTube.

Також, спробують себе у ролі фотокореспондента й відео оператора.

Ще одним із найбільших напрямків роботи Центру — є рукодільна творчість. І одночасно заняття у гуртках, де вчать створювати красу власними руками, є напрочуд важливими і корисними. Адже ще великий педагог Василь Сухомлинський стверджував, що розум дитини знаходиться на кінчиках пальців! Тобто саме робота пальчиками розвиває інтелектуальні й творчі здібності підростаючого покоління.

І більш детально про один з гуртків вказаного напрямку, який проводитиметься у приміщенні ЦВПВ, — "Початкове технічне моделювання". У програмі гуртка:
 • виготовлення квіткових композицій із крепового паперу та прикрас із текстилю;
 • створення органайзерів для шкільного приладдя;
 • виготовлення декоративних велосипедів, автомобіля, корабля, млина та ін.;
 • ліплення з солоного тіста.

Крім того, заплановані тематичні заняття з виготовлення новорічних іграшок, валентинок, подарунків до свята 8 березня, розпису великодніх яєць та ін. На заняттях гуртківці отримають знання і вміння, які допоможуть створювати власноруч сувеніри і подарунки для рідних і друзів.

Детальнішу інформацію про гуртки журналістики і початкового технічного моделювання можна отримати у Центрі військово-патріотичного виховання за адресою: вул. Гагаріна, 20, або безпосередньо у керівника гуртка за тел.: 096 387 67 98 (Лілія Олександрівна).Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
 • Pravdainukr 20 липня 2019
  У Подорожньому вирував гастрономічний фестиваль 1
  Pravdainukr-фото
  а чего Крыма на карте нет!?
 • admin 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  admin-фото
  Цитата: Dmitri Prokopenko
  «молодой команде» г-на Черновецкого и всех его «подвигов» в Киеве
  Вот целых 5 (!) плодотворных лет прошло, а комментарии все те же - воспоминания о прошлом. Пытались снять с нардепа неприкосновенность, чтобы засудить - он сам от нее отказался)) Засудили? Настоятельно рекомендую меньше смотреть зомбоящик и больше общаться с реальными людьми на местах. Я это делаю постоянно. Отзывы - живые, не надуманные. Отремонтированные объекты, которые стояли годами без ремонта - тоже реальные. Новые объекты - на месте.
  Я очень сомневаюсь в том, что кто-либо из текущего списка кандидатов в нардепы знает хоть десяток населенных пунктов 102-го округа. Да это и понятно, т.к. за такую короткую предвыборную программу посетить их все сложно просто физически. Это же работать надо, а не черным пиаром заниматься удаленно))
 • Dmitri Prokopenko 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  Dmitri Prokopenko-фото
  Знаете, мне было бы безразлично, кто баллотируется в моем родном городе, если бы я не знал, о «молодой команде» г-на Черновецкого и всех его «подвигов» в Киеве.
  Я думаю, все прекрасно помнят используя какие технологии, г-н Довгий, победил на 102 округе.
  Реально обидно, что мои земляки, продают свой выбор.
 • admin 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  admin-фото
  Во-первых, никто силой на наш сайт Вас не заставляет же заходить, правда? В течении многих лет мы публикуем для вас множество интересных, добрых, положительных материалов про наших земляков - чемпионов, победителей, просто рабочих людей... про всякие мероприятия, праздники, делаем видео и фоторепортажи. Что-то я там не видел Ваших комментариев. Если у Вас есть какая-то личная неприязнь к нардепу, то это Ваше личное дело.

  Во-вторых, выборы начались, кандидаты активировались: заключили договора с печатными и интернет-изданиями, телевидением, владельцами билбордов и т.д. Каждый из них хочет донести до жителей округа какую-то свою информацию. Так и выглядит избирательный процесс у нас. Вы не в курсе? Разница лишь в том, что действующему нардепу есть о чем говорить (завершенные и начатые проекты, многотысячные обращения жителей округа), а вот остальные пока просто регистрируются и все, что они могут - это что-то просто пообещать. Выбор - за всеми нами.
 • Dmitri Prokopenko 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  Dmitri Prokopenko-фото
  Тошнит уже от Лесика на сайте. Администрация сайта, вам не стыдно?
 • Юлия Ионенко 5 червня 2019
  Інтенсив-тренінги з вуличного самозахисту у Світловодську 1
  Юлия Ионенко-фото
  https://www.facebook.com/events/4704798
  17058905/
 • Засранетц 21 травня 2019
  Пеня — скоріше нагадування, ніж каральна міра 1
  Засранетц-фото
  Т.е Побуту можно не платить, пусть отключают wink
 • Pravdainukr 16 травня 2019
  «Стратегія фірми 2019» по-світловодськи 1
  Pravdainukr-фото
  Александр Гуршал прекрасный преподаватель и человек. Рад что был его студентом. Желаю только успехов!
 • Pravdainukr 3 квітня 2019
  Спортсмени Світловодська радіють оновленню матеріально-технічної бази 1
  Pravdainukr-фото
  Владимир Лысак хороший хозяйственник!
  Смело можно выдвигать в мэры города.
 • Maria Ruban 30 березня 2019
  31 березня — вибори Президента України. Пам’ятка виборцю 1
  Maria Ruban-фото
  Цього разу бюлетень зіпсовано, якщо там стоїть "вибув"
  https://www.pravda.com.ua/news/2019/03/
  29/7210582/
  http://www.cvk.gov.ua/info/inf_28032019
  .htm

Top