У вільний від школи час — до гуртка!


У вільний від школи час — до гуртка!


13 вересня 2019
У вільний від школи час — до гуртка!
На відкриття нового навчального року запрошує школярів Центр військо-патріотичного виховання у Світловодську. У найближчий понеділок, 16 вересня, о 15-ій годині у ЦВПВ (вул. Гагаріна, 20) стартує новий 2019-2020 спортивно-творчий рік, як для досвідчених гуртківців, так і для новачків. Цього дня кожен бажаючий зможе отримати детальну інформацію про кожен з гуртків Центру, переглянути велику експозицію дитячих поробок (музей закладу налічує понад 200 моделей різноманітних видів транспорту, військової техніки, будівель та ін.) та поласувати морозивом. І звичайно ж обрати гурток за інтересами та записатися до нього. Заняття у ЦВПВ — безкоштовні.

Вибір гуртків у цьому позашкільному закладі освіти великий. Три з них проходитимуть у приміщенні ЦВПВ, решта — на базі шкіл міста. Так, юних спортсменів чекають у секціях з волейболу, футболу і баскетболу. Юних ерудитів запрошують на заняття у гуртках інтелектуального напрямку, допитливих та активних — у творчій команді юних журналістів. Гурток "Юні журналісти" — новий у ЦВПВ і має досить змістовну і цікаву програму для учнів 7-10 класів. Протягом року гуртківці:
  • навчаться створювати цікаві й інформативні статті для підліткового видання;
  • стануть активним учасником редакції гурткової газети і навчаться створювати видання: від планування до друку готових сторінок;
  • отримають навички талановитого інтерв'юера;
  • зможуть знімати інформативні відео для YouTube.

Також, спробують себе у ролі фотокореспондента й відео оператора.

Ще одним із найбільших напрямків роботи Центру — є рукодільна творчість. І одночасно заняття у гуртках, де вчать створювати красу власними руками, є напрочуд важливими і корисними. Адже ще великий педагог Василь Сухомлинський стверджував, що розум дитини знаходиться на кінчиках пальців! Тобто саме робота пальчиками розвиває інтелектуальні й творчі здібності підростаючого покоління.

І більш детально про один з гуртків вказаного напрямку, який проводитиметься у приміщенні ЦВПВ, — "Початкове технічне моделювання". У програмі гуртка:
  • виготовлення квіткових композицій із крепового паперу та прикрас із текстилю;
  • створення органайзерів для шкільного приладдя;
  • виготовлення декоративних велосипедів, автомобіля, корабля, млина та ін.;
  • ліплення з солоного тіста.

Крім того, заплановані тематичні заняття з виготовлення новорічних іграшок, валентинок, подарунків до свята 8 березня, розпису великодніх яєць та ін. На заняттях гуртківці отримають знання і вміння, які допоможуть створювати власноруч сувеніри і подарунки для рідних і друзів.

Детальнішу інформацію про гуртки журналістики і початкового технічного моделювання можна отримати у Центрі військово-патріотичного виховання за адресою: вул. Гагаріна, 20, або безпосередньо у керівника гуртка за тел.: 096 387 67 98 (Лілія Олександрівна).