Вівторок, 21 травня 2019
Освіта

Опалення у навчально-виховних закладах Світловодська відновлено

Опалення у навчально-виховних закладах Світловодська відновлено
За інформацією Світловодського міського управління Держпродспоживслужби області станом на 22 січня поточного року відновлене теплопостачання в чотири школи та сім дитсадків міста, де напередодні була зафіксована нижча температура від нормативної через аварію на котельні.


З 19 на 20 січня поточного року через аварійну ситуацію на котельні №2 СП ТОВ "Світловодськпобут" без опалення опинилися житлові будинки та громадські будівлі Приморського району міста, а також чотири ЗШ — №№1, 2, 3, школа-інтернат №1 та сім ДНЗ — №№6, 14, 15, 22, 23, 25, "Школа Монтесорі". Температура повітря в цих закладах коливалася в межах +14-16°C при нормативній +17-20°C для ЗШ та +19-23°C для ДНЗ.

У зв’язку з цим на період ремонтних робіт та до відновлення опалення у навчально-виховних закладах 21 січня проводилися скорочені уроки, використовувалися обігрівачі. У школі–інтернаті №1, де було зафіксовано найнижчу температуру — плюс 10-12°C, заняття було призупинено, дітей, які знаходяться на цілодобовому перебуванні, тимчасово розміщено у школі-інтернаті №2.

23 січня за участю фахівців Держпродспоживслужби області відбудеться засідання обласного штабу з контролю за станом проходження опалювального періоду 2018-2019 рр., на якому заплановано розглянути ситуацію з теплопостачанням у м.Світловодську. Питання про дотримання повітряно-теплового режиму в навчально-виховних закладах перебуває на контролі Держпродспоживслужби області.

Головне управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській областіДля того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top