Понеділок, 17 грудня 2018
ТОП-новини Нам пишуть

12 листопада "Світловодськпобут" припинить подавати тепло у місто Новина з фото

12 листопада "Світловодськпобут" припинить подавати тепло у місто
Колектив "Світловодськпобуту" готовий до рішучих дій. Для вирішення проблеми є декілька днів!

Розглянувши пакет документів, підготовлених спеціалістами підприємства, вивчивши стан розрахунків та історію проплат за газ, НАК "Нафтогаз України" погодили виділення для СП ТОВ "Світловодськпобут" номінацій на газ до 30 листопада 2018 року. Залишилися формальності — підписання додаткових угод про постачання газу для опалення міста.

Щоправда, є ще одна формальність — виконком має прийняти рішення про затвердження економічно обґрунтованого, об’єктивного тарифу. Але з цим у нас проблеми. Майже рік одні і ті ж особи відмовляються голосувати за розрахований спеціалістами управління економіки та економістами підприємства тариф на послуги з опалення. Без об’єктивних причин.

12 листопада "Світловодськпобут" припинить подавати тепло у місто

Враховуючи позицію зазначених членів виконавчого комітету Світловодської міської ради по відношенню до "Світловодськпобуту", говорити про об’єктивність вже не варто.

Саме так вирішили працівники СП ТОВ "Світловодськпобут" після крайнього засідання виконкому 2 листопада, на якому знову не затвердили економічно-обґрунтований тариф на опалення, і вирішили вдатися до кардинальних дій.

Зокрема, трудовий колектив підприємства підготував офіційне звернення до керівництва "Світловодськпобуту" та міста в цілому, в якому попереджають: якщо ситуація із затвердженням тарифу (який би став гарантією погашення заборгованості із заробітної плати та виплати її у майбутньому) не вирішиться у 10 денний термін, вони, представники колективу, залишають за собою право припинити подачу теплоносія в місто і неявкою на "безкоштовну" роботу.

"Ми, колектив підприємства, відповідально виконуємо всі покладені на нас обов'язки, незважаючи на суттєву затримку заробітної плати. Але в подальшому така ситуація стосовно не розрахунку з нами по заробітній платі та неприйняття економічно обґрунтованого тарифу продовжуватись не може, оскільки ми всі також мешканці нашого міста і ні в якому разі не звільнені від обов’язкових платежів як за житлово-комунальні послуги, так і на господарські потреби наших родин.

Звертаємось до вас з проханням дуже уважно та відповідально поставитись до виконання покладених на вас обов’язків, розглянути наше звернення та вирішити нарешті питання щодо своєчасної виплати нам заборгованості по заробітній платі.

У разі продовження такої ситуації на протязі десяти календарних днів, залишаємо за собою право не з'являтись на свої робочі місця… Робота всіх котелень міста буде підтримуватись лише на технологічному мінімумі, а в разі не вирішення ситуації в подальшому буде зупинена", — йдеться у зверненні.


Отже, 12 листопада о 00:00 "Світловодськпобут" припинить подавати тепло у місто. Більше 12 тисяч квартир, лікарня, дитячі садки та школи, заклади соціального, культурного значення і т.п. залишаться без опалення через дрібні особистісні інтереси та політичні амбіції кількох осіб.

Для вирішення проблеми є декілька днів!
Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:


    Група: Користувачі
    Реєстрація: 31.07.2010 | 343 комментарів | 0 публікацій
Отже, 12 листопада о 00:00 "Світловодськпобут" припинить подавати тепло у місто.

А за такое может прилететь в жбан, согласно Закону Украины "О теплозабезпеченнi". А от него, влегкую можно будет заряжать и уголовные статьи "руководству" Побута. Неглядя на то, что стыдливо попытались прикрыть жопу "письмом коллектива".
  • Не нравится
  • +26
  • Нравится


Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top