Вівторок, 19 лютого 2019
Культура

Звітний концерт теоретичного відділу до 60-річного ювілею дитячої музичної школи Новина з фото

Звітний концерт теоретичного відділу до 60-річного ювілею дитячої музичної школи
Музично-теоретичний відділ школи сміливо можна назвати ровесником школи, бо він існує з моменту її заснування і є сполучною ланкою між усіма відділами. Багато викладачів-теоретиків працювало на нашому відділі за всю історію школи, деякі з них зробили неоціненний внесок у розвиток музичних здібностей дітлахів. Історія і гордість нашого відділу — це Микола Донець, Валентина Вербицька, Віктор Коршенко, Валентина Воскребенець, Ольга Тарасенко, Лілія Булигіна, Маргарита Максимова, Ніна Гіріч, Віра Авраменко, Ольга Багрянцева, Галина Кошеленко, Тетяна Шевчук, Марина Шепель, Наталія Чаплюк.


Сьогодні на відділі працюють викладачі-теоретики Наталія Явдик і Світлана Животовська, хормейстер і викладач вокалу Олена Петраківська, концертмейстер Лариса Павленко. Усі випускники нашої музичної школи, це викладачі високого рівня кваліфікації, справжні професіонали, які не просто навчають предметам сольфеджіо та музичної літератури, а перш за все спрямовують свої зусилля на естетичне виховання дітей, виховання духовної та творчої особистості учнів. Тому викладачі відділу знаходяться в постійному пошуку нових, креативних форм роботи.

Особливістю відділу є те, що окрім викладацької роботи викладачі-теоретики організовують і надихають учнів інших відділів школи до участі в композиторському конкурсі, театралізованих виставах, концертах дитячої філармонії. Вже не один рік учні теоретичного відділу беруть участь у конкурсах і мистецьких фестивалях різних рівнів — обласного конкурсу "Паросток", всеукраїнських "Сходинки до майстерності", "Класик-проект", міжнародних "Осінній зорепад" — це і хор, ансамблі молодших і старших класів, солісти-вокалісти, учні, що проявляють свої здібності як лектори, і як композитори. Під час святкового концерту пролунали твори у виконанні учнів класу вокалу: Володимира Головчанського, Артура Людвига, Марини Осики, Світлани Андросової, ансамблів молодших та старших класів. Також слухачів зацікавили виступи учнів - композиторів, переможців всеукраїнського конкурсу ім. Ю.Мейтуса "Класік-проект" з власними творами для фортепіано — Михайла Жарова, для саксофону — Івана Рудика.

Як чудово, що музика, творчість, спів так дивовижно впливають на наших дітей, роблячи їх такими щирими, відкритими, емоційними. Щоб наше майбутнє і майбутне наших дітей було мирним, світлим, цілеспрямованим і прогресивним, нам всім потрібно любити, цінувати і шанувати те, що ми маємо, зберігати свою мову, культуру, традиції і пісенність. Як писав поет Володимир Сосюра:

"Всім серцем любіть Україну свою, — і вічні ми будемо з нею!"


Завідуюча теоретичним відділом
Світлана Животовська
Ведуча — Світлана Животовська
Вова Головчанський
Вокальний ансамбль молодших класів
Вокальний ансамбль старших класів
Гості свята
Дует — Маша Белоглазова, Людвиг Артур-Лев
З піснею в серці
Комозитор Іван Рудік
Марина Осика
Маша Белоглазова, Соня Рудік, Маша Романюк
Маша Белоглазова
Світлана Андросова
Соня Рудік, Маша Кукса
Тріо — Марина Осика, Настя Безугла, Катя Головчанська.JPG
Хормейстер — Олена Петраківська
Юний композитор Міша ЖаровДля того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top