Понеділок, 26 червня 2017
Віталій Асауленко ТОП-новини Влада

У частині збереження «білого дому» для громади мер і спікер «закопали сокиру війни» Новина з фото

У частині збереження «білого дому» для громади мер і спікер «закопали сокиру війни»
А міський голова, до того ж, коли до нього прийшли, типа, нові власники з "непристойною пропозицією", послав їх на "три веселі букви"
Не далі, як учора, в одній із соціальних мереж промайнула інформація, тривогою сповнена: ось-ось головна світловодська адмінбудівля на Героїв України,14 не буде належати міській територіальний громаді, бо перейде у приватну власність такій собі громадянці Шевченко — щодо цього у Державній реєстраційній службі начебто вже зареєстрована відповідна заява...

Коротенька передісторія… На листопад 2006 року ситуація на тоді вільному (не об’єднаному з ОКВП "Дніпро-Кіровоград") Світловодському міськводоканалі (СМВК) наближалася до колапсу: його працівникам місяцями не виплачувалась зарплата (через що вони були рішуче налаштовані все зупинити і страйкувати), а через величезні борги за спожитий цим комунальним підприємством струм, енергетики погрожували припинити його подачу і на всі насосні станції, і на очисні споруди (і це при тому, що раніше вже був повністю знеструмлений водоканальський офіс).

Тож сесія тодішнього депутатського корпусу (V скликання), яка зібралась 2 листопада (рік 2006-й) схвалила рішення про відкриття тодішнім (тоді крутим) "Східно-Європейський банк" (СЄБ) кредитної лінії для міськводоканалу на суму у два мільйона гривень. А заставою (гарантією) повернення цих двох "лимонів" (плюс 18,5% річних), рішенням обранців, і став наш "білий дім", тодішня вартість якого була оцінена у сім "лимонів".

Як і слідувало очікувати, борги ніхто не квапився повертати. І так тривало роками. П’ята депутатська каденція змінилися шостою. Вона у 2012 році своїм рішенням передала СМВК в управління ОКВП "Дніпро-Кіровоград" (майно-то міськводоканальське оцей ОКВП забрав собі, а от борги – оті 2 млн. – залишив Світловодську, хоча у момент прийняття вікопомного рішення обіцяв погасити). За цей час встиг "крякнути" (збанкрутувати) і "Східно-Європейський банк"

Крякнути-то він крякнув, а от всі зобов’язання перед ним лишилися. От за одне з них, а саме за "білий дім", і вчепився арбітражний керуючий з Мін’юсту, який займався цінними паперами збанкрутілого СЄБ такий собі громадянин Шевченко. І сталося точнісінько, як у відомого сатирика Михайла Жванецького: "Хто що охороняє – той те й має" – у вересні 2015 року у Сумах було проведено аукціон, на якому одним із лотів і став наш рідненький "білий дім" зі стартовою ціною у 2,7 мільйона гривень. Не забули про фразу Жванецького? Так от, на цьому сумському аукціоні світловодський "білий дім", нагадуємо, оцінений у 2,7 млн. грн., було придбано за… 403 тисячі гривень… Нічого дивного, говорить Валентин Козярчук ("хто що охороняє – той те й має"), який припускає, що стараннями цього самого арбітражного керуючого Шевченка, аукціонні торги було понижено на 91 крок, тобто, стався вкрай рідкісний для аукціонів казус – зазвичай, кінцева ціна перевищує стартову. Тай це ще не все. Знаєте, хто став власником? А власником (точніше власницею) нашого рідненького "білого дому" стала Шевченко Галина Григорівна. Тотожність прізвищ, пояснюють виконкомівські юристи, полягає у тому, що оці Шевченки є ніким іншими, як… подружньою парою.

…Будуть посоромлені ті, хто закидає Козярчуку і його адміністрації звинувачення у бездіяльності в означеному напрямку – від самого початку його каденції робляться спроби запобігти ризику втрати містом свого майна. У цих спробах прислужилася одна зачіпка, яка юридично унеможливлює приватизацію адмінбудівлі на Героїв України,14. Цією зачіпкою стала наявність у її підвалах такого собі стратегічного пункту з елементами бомбосховища – ці приміщення призначені для керування містом в умовах надзвичайних ситуацій, як то – глобальні стихійні лиха або війна. Саме цим фактом оперував депутат міськради, юрист за фахом Ярослав Чаричанський, звертаючись до суду першої інстанції. І він (суд) таки визнав недійсним іпотечний договір поміж світловодським виконкомом і "Східно-Європейським" банком, укладений на підставі листопадового, 2006 року, рішення міськради – тобто, "білий дім" не можна було закладати.

Але і його ("білого дому") потенційні власники Шевченки, не "жуючи соплі", у свою чергу, подали на се судове рішення апеляцію до Кропивницького суду, який взяв і скасував рішення свого "молодшого колеги"… У гарячці цієї судової тяганини, говорить градоначальник, один з цих потенційних власників приходив до нього з лукавою пропозицією до міської влади взяти "білий дім" в оренду. Козярчук стверджує, що він цього потенційного власника у відповідь послав на "три веселі букви". Хоча, каже пан Валентин, у разі остаточного програшу, за громадою юридично закріплено право купівлі свого "білого дому" за ті ж самі 403 тисячі гривень.

…На сьогодні виконкомівські юристи вже направили до вищого (аніж, Апеляційний) суду у Києві касацію на ту шевченківську апеляцію. Але тут одна "заковика" – до розгляду касації рішення апеляційного суду не призупиняється. Тож, наразі у "білому домі" кипить робота над тим, як не втратити наш рідненький "білий дім". Ба, більше, ця робота об’єднала у єдиному пориві навіть таких запеклих опонентів, як міський голова і секретар міської ради (чому є свідченням наша світлина, датована 15 червням 2017 року). А значить, шанси на те, що місто збереже свій "білий дім" у своїй власності зростають.
Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:

  Група: Користувачі
  Реєстрація: 31.07.2010 | 293 комментарів | 0 публікацій
Как там было в первоисточнике, у Кобзаря - "Доборолась Україна до самого краю. Гірше ляха свої діти її розпинають". Как в воду смотрел, да.
 • Не нравится
 • +17
 • Нравится


Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
 • Засранетц 24 червня 2017
  Волонтерський Корпус Світловодська вирішив провідати світловодських патріотів які проходять службу в ... 3
  Засранетц-фото
  андріс, нацизм и национализм - это одна и та же говнина, обернутая в разную обертку. Фанаты этих идей, по сути - говноеды. Никто из них в истории не выжил. Это суровая правда бытия. Такие дела.
 • андріс 24 червня 2017
  Волонтерський Корпус Світловодська вирішив провідати світловодських патріотів які проходять службу в ... 3
  андріс-фото
  vishnewsky.costia у відповідь на ваш коментрарій можу тільки вам поспівчувати. Прикро що ви вважаете патріотів які пішли захищати свою батьківщіну від зовнішнього агресора та волонтерів "наци" хоча я впевнет навіть незнєте навіть значення цього слова. Виключно для підняття рівня вашої освіти "Що таке нацизм і націоналізм
  Нацизм – політична ідеологія націонал-соціалізму, де соціалістичне устрій держави і суспільства тісно переплетено з націоналістичними ідеями. Це дозволяє проповідувати перевага одного народу над іншими, обгрунтовувати расову дискримінацію та етнічні війни. Найважливіші атрибути такої ідеології – тоталітаризм, відмова від ринкової економіки, введення загальної військової повинності, атмосфери тотальної нетерпимості та однодумності.

  Націоналізм – політична течія, найважливішим принципом якого є захист нації і першорядне додержання її інтересів. При цьому народ може бути сформований як за принципом «однієї крові», так і за принципом «однієї землі», «однієї віри». Політична ідеологія стійко захищає інтереси нації, проте не завжди проповідує її перевагу над іншими народами.

  Різниця між нацизмом і націоналізмом
  Здоровий націоналізм дозволяє ідентифікувати етнічну чи соціальну групу на тлі інших, дотримати її інтереси, організувати ефективне управління. Нацизм агресивніший, в його плани входить широке поширення однієї біологічної групи, яка нібито володіє перевагою над іншими. Етнічне досконалість одного народу дає йому «право» гнобити інші, аж до повного їх знищення.

  Націоналізм більш терпимо ставиться до представників інших народів. Крім того, він може бути сформований за територіальним (США) або релігійною (ісламістські держави) принципом. Націоналізм не завжди суперечить ринковій економіці, свободі слова і вільнодумства. Він цілком здатний впоратися з конструктивною критикою і вклинитися в правове поле. Націонал-соціалізм – це ідеологія тоталітарної держави, де не може бути й мови про особисту свободу.

  відмінність нацизму від націоналізму полягає в наступному:
  Визначення етносу. Нацизм ставить в основу біологічне походження, а націоналізм – ще й єдність поглядів, релігію.
  Ставлення до інших народів. Націоналізм більш-менш терпимо ставиться до чужих етносів, однак не прагне до злиття з ними. Нацизм несе расову дискримінацію, ідею перевага одного народу над іншими.
  Державний устрій. Націоналізм може проявлятися в будь-яких політичних формах: від демократії до авторитаризму, нацизм – завжди тоталітарен і прагне до знищення інших партій."
  А стосовно нападу начали "освобождать" "для расы господ нашу землю" то подивіться ось це https://www.radiosvoboda.org/a/28476186
  .html .
  А взагалі більше читайте на розмірковуйте, та меньше дивіться "Киселев ТВ"
 • Zelik 23 червня 2017
  Наші футболісти — чемпіони! 1
  Zelik-фото
  МОЛОДЦЫ!!! настоящие чемпионы!! тренерам респект!!!
 • vishnewsky.costia 23 червня 2017
  Волонтерський Корпус Світловодська вирішив провідати світловодських патріотів які проходять службу в ... 3
  vishnewsky.costia-фото
  Когда ещё на сайте может появится статья про современных наци, как не в день, когда 76 лет назад, их идейные вдохновители начали "освобождать" для расы господ нашу землю.
  Совпадение? — Не думаю! ))))
 • val.dolgorukov 19 червня 2017
  Валентин Козярчук: «Ви про це дуже пошкодуєте!..» 2
  val.dolgorukov-фото
  Те кто пишут о газете, "роздержавлення" и т.д. просто отводят тему в сторону... Главное в статье не "СВ", а то как мЭР (пишу с маленькой буквы специально) может себя так вести! Во первый - лицо служащее, во вторых - с женщиной, а в третьих - толерантность где? Та позволял ли хоть один чиновник такой бардак во власти?! Угрозы, нападения, травля... - "рыба гниет с головы"!!! Люди сделайте выводы!!!
 • editor 16 червня 2017
  Валентин Козярчук: «Ви про це дуже пошкодуєте!..» 2
  editor-фото
  Друзі, процедура "роздерджавлення" тривала майже рік, ми про це весь час писали. Все відбувалося згідно Закону, міська рада вийшла зі складу засновників, Кабмін включив редакцію до списку тих, хто реформується на 1 етапі і т.д. Шкода, що ви демонструєте зараз повну необізнаність у справі і "допомагаєте" меру сваритися з друкованим ЗМІ. Мер сам встановив правило: тільки за його підписом можна направляти матеріали в газету. Не направляв, а ображається, що у приватному виданні немає його портрета. Це неправда, фото його є (з кращим другом Саакашвілі) на 1 стоінці у номері за 8 червня і розміщено воно безкоштовно, як ілюстрація до репортажу. За особисті привітання, які не несуть ніякого інформаційного навантаження всі платять, мер також.
  Газета потребує паперу, витрат на друк, передплату і доставку газети - це виробництво! Без грошей - ніяк.Тому ми і заробляємо на рекламі чи корисній інформації, обов'язковій до друку. Ірочка Степанова, сумно від ваших постів. Якщо газета виходить в світ 9впевнена, що ви її ніколи не тримали в руках), значить ми виконуємо свої обов'язки добре, а керівник підприємства я. Міський голова має можливість співпрацювати з редакцією за договором, який він сам підписав і оплачувати наші послуги за рахунок коштів, виділених міською радою на висвітлення її діяльності. Такі правила гри, а диктувати, погрожувати - це протизаконно.
 • Засранетц 15 червня 2017
  У частині збереження «білого дому» для громади мер і спікер «закопали сокиру війни» 1
  Засранетц-фото
  Как там было в первоисточнике, у Кобзаря - "Доборолась Україна до самого краю. Гірше ляха свої діти її розпинають". Как в воду смотрел, да.
 • Засранетц 13 червня 2017
  "А я кажу: воно само не розсмокчеться", — провідна теза мера на понеділковій нараді 12 червня 1
  Засранетц-фото
  Ви меня слышите?! Я буду принимать серъёзные меры, вплоть до увольнения руководителей падразделений

  Звучит как славноприсное "За это, можно и партбилет на стол положить!" wink

  Бить надо по самому больному месту чиновника (это и мэра касается) - по карману! Накосячил - занеси бабла в оркестр. А все эти "увольнения", "выговора" и прочие "серьезные меры" - это цирк с конями.
 • Bzik 13 червня 2017
  АФИША: Первый OPEN AIR 2017 1
  Bzik-фото
  А что такое SHOOW? Light show, bass SHOOW и т.п.? Шоу что-ли? Ну тогда это пишется немножко по-другому )))))
 • editor 12 червня 2017
  «Перцівка» для голови планово-бюджетної комісії 1
  editor-фото
  Готуємося до чергової сесії? Каменюка у двері, побиті вікна, попередження про долю малої дитини у разі чого - таке вже було. Перцем в очі - вперше. Але найманець не впорався із завданням, мабуть, тремтіли руки і боліли ноги (ймовірно, "ломка"). Чи буде дубль №2?

Top