П’ятниця, 29 березня 2024
Спорт

Золото і срібло у світловодських боксерів Новина з фото

Золото і срібло у світловодських боксерів
З 9 по 12 березня в м. Кам’янське (колишній Дніпродзержинськ) тривала зональна першість України з боксу серед юнаків 2003-2004 років народження, де виступали команди з Дніпропетровської, Черкаської та Кіровоградської областей. Світловодськ на змаганнях представляли 6 вихованців КДЮСШ №1.

Як розповів директор Світловодської КДЮСШ Василь Мороз, троє вихованців нашої спортивної школи стали призерами змагань. Титул чемпіона виборов Роман Крайник (40 кг), який виграв усі сутички, а у фіналі переміг сильного суперника з Дніпра. Двоє юнаків здобули срібло: Дмитро Селевко (38,5 кг) та Лев Шевель (43 кг). Усіх трьох призерів тренує Олександр Дорошенко. Вийшовши у фінал зональних змагань, хлопці здобули право виступати в першості України, що відбудеться наприкінці місяця у м. Надвірна Івано-Франківської області.

Адміністрація спортивної школи дякує батькам за підтримку та допомогу.