Середа, 16 жовтня 2019
Ксенія Бондаренко Культура Афіша Світловодська

Запрошуємо на персональну виставку художника Віктора Чумаченка Новина з фото

Запрошуємо на персональну виставку художника Віктора Чумаченка
28 січня в Арт Галереї "Наше місто" (вул. Героїв України 40) відбудеться персональна виставка художника Віктора Чумаченко.


Біографічна довідка:
Віктор Чумаченко народився 1953р. у селі Бабичево Луганської області. Навчався у Харьківському Художньому інституті. Вивчав станковий живопис. З 1983 по 1985 рік працював викладачем Харківського художнього училища; з 1986 по 2017 рік — викладач арт-студії (м.Світловодськ). Місце знаходження — Світловодськ.

Виставки:
2014 - Арт-резиденція "Райський сад";
2012 - Ретроспективна виставка живопису присвячена 25-ти річчю "Литеры А" м. Харків;
2010 - Міжнародний скульптурний симпозіум "Осень. Вдохновение. Пенза";
2009 - Персональна виставка живопису "Зустріч" у галереї “Фонд сприяння розвитку мистецтва”, м.Київ;
2007 - Виставка малюнку пам'яті художника Г.Бондаренка;
2006 - Виставка живопису українських митців (37 робіт В.Чумаченко) "Медіа Арт" о.Сиріс, м. Ернополь, Греція;
2004 - Персональна виставка живопису "Десь", “Галерея-36”, м.Київ;
2003 - Персональна виставка живопису "Внутренее планирование", “Галерея- 36”, м.Київ;
2003 - Персональна виставка живопису, “Німецький дім торгівлі”, м.Київ;
Та багато інших.

Колекції: приватні колекції в Україні, Росії, Греції, США, Великобританії, Німеччини.

Запрошуємо на персональну виставку художника Віктора Чумаченка
Віктор Чумаченко


Віктор Васильович Чумаченко отримав класичну художню освіту, пройшов академічну школу, а потім зробив колосальну працю у своїй творчій діяльності: він очистив своє художнє бачення від стереотипів. Долучившись до традиції авангардного мистецтва ХХ століття, Чумаченко звертається до фарби, кольору, форм, поверхні полотна, як до матеріалу та способу розуміння світу. У живописі спостерігається асоціативний і метафоричний ряд цілком земного походження. Його головні параметри та складові: небо, земля, вода, іноді жовта куля світила. Сприйнята авангардом, ця концепція трансформувала пейзажний жанр в тонку матерію духу. Духовне перекладають у форму речей і вибудовують за законами, заснованим на переживанні чисто художніх форм. Спостерігається асоціативний и метафоричний ряд цілком земного походження.

Запрошуємо на персональну виставку художника Віктора Чумаченка

Тала Пруткова — українська письменниця, журналіст, поет-пісняр, член Національної спілки журналістів України так пише про В.Чумаченка:

"Віктор Чумаченко — визнаний художник українського походження, картини якого прикрашають приватні колекції і галереї по всьому світу. Роботи Віктора Чумаченка одразу звертають на себе увагу і закарбовуються в пам’яті. Секрет успіху цих полотен полягає в їхньому потужному магнетизмі й неповторному колориті.

Світ, в якому органічно зливаються фантазія і реальність, минуле і майбутнє, людина та природа… Українські степи, огорнуті блакиттю неба; мальви, волошки і лісові суниці; порослий став і хата в рідному селі; люди – в радості, смутку, в роботі, і в коханні. Життя як воно є, пропущене через душу і пензель майстра, — все це про картини Віктора Чумаченка.

Сила духу і глибина почуттів, краса рідної землі і деяка прадавня містичність — картини Віктора Чумаченка наповнені тим, чим наповнена душа митця.

Талант до малювання прокинувся в художнику ще в ранні роки. Цьому значною мірою посприяло середовище, в якому зростав Віктор. Його дитинство минуло серед безкраїх полів сходу України.

У рідних краєвидах Віктора Чумаченка блакить неба єднається із золотом полів. Єднається під благословенним подихом вітру. Це триєдинство стихій художник заклав у свої картини. Небо як символ Духу. Земля як символ Матерії. Вітер як символ Свободи.

Навіть на ранніх етапах творчості картинам Віктора Чумаченка були притаманні неповторне бачення світу, енергетика і темперамент. Після закінчення Харківської академії дизайну і мистецтв, Віктор добре оволодів формою, і до його природного таланту додалося вміння створювати об’ємні, багатопланові композиції. Протягом життя в його творчості відобразилося кілька етапів світосприйняття. Раннім роботам художника притаманна більш виражена сюжетність у поєднанні з національним колоритом: "Очі самотнього собаки", "Ніч у селі", "Оксана", "Камені-люди", "Кирилівка", "Україна", "Гончари", "Другий день весілля". Художника надихають як українські пейзажі, так і люди, яких він бачить довкола. Пізніше творчість Чумаченка стала більш експресивною, насиченою кольором і рухом. В цей період для митця надважливим зробився сам процес творчості і той стан, в якому він пише свої картини. Натхненний природою рідних країв, митець виплескує свої враження, спонтанний настрій і душевну глибину, в результаті чого на полотнах народжується новий світ: "Мальви", "Берези", "Політ птахів", "Морозяний ранок", "Ріка", "Чорнозем"… Пересічний глядач не побачить на полотнах Чумаченка звичних форм. Адже митець сприймає простір багатовимірно і чуттєво. "Дивлюсь на небо — бачу квіти" – так називається одна з картин цього періоду…

Найновіший період творчості Віктора Чумаченка відрізняється фольклорним забарвленням. В цих картинах проглядаються міфологічні сюжети, почерпнуті з українських легенд і повір’їв. З картин на нас дивляться русалки та мавки, духи води і лісу, казкові тварини і птахи. Художник грається з формою і кольором, то роблячи фігури яскравими, об'ємними і чіткими, то часом розчиняючи їх у просторі. Нині Віктор Чумаченко — успішний художник, за плечима якого численні персональні виставки. Для митця важливим є зробити внесок у розвиток сучасного вітчизняного мистецтва і передати свій творчий запал наступним поколінням. З цією метою, за сприяння адміністрації (у 1986р.), Чумаченко допоміг покласти початок студії образотворчого мистецтва, яка працює і зараз на базі Світловодського ЦДЮТ. Майстер природно і органічно пробуджує в майбутніх митцях творчий запал, ділиться досвідом, надихає на нові форми самовираження. Члени родини Віктора Чумаченка — дружина і двоє дорослих дітей — теж художники, нині вже реалізовані творчі особистості."


Запрошуємо на персональну виставку художника Віктора Чумаченка
"Берези"

Запрошуємо на персональну виставку художника Віктора Чумаченка
"Золото на блакитному"

Запрошуємо на персональну виставку художника Віктора Чумаченка
"Кирилівка"

Запрошуємо на персональну виставку художника Віктора Чумаченка
"Морозний ранок"Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
 • Засранетц Вчора, 19:56
  У Світловодську СБУ затримала на хабарі депутата Світловодської міської ради 1
  Засранетц-фото
  Это было во вторник, на скамье подсудимых (с) wink
  https://www.youtube.com/watch?v=OxFv3MX
  HLsQ
 • Tyler 11 жовтня 2019
  Світловодськпобут попереджає: немає договору – немає опалення! 2
  Tyler-фото
  Люди годами борются за отключение от их "услуг", а тут такой подарок судьбы wink
 • Pravdainukr 8 жовтня 2019
  Початок опалювального сезону переноситься 1
  Pravdainukr-фото
  и это нужно было ждать холодов, ранее разрешить вопрос не догадались!?
 • sanyo 3 жовтня 2019
  Світловодськпобут попереджає: немає договору – немає опалення! 2
  sanyo-фото
  Вот только на сегодня (3.10.) у них нет бланков договоров! Сказали приходить с понедельника
 • Pravdainukr 20 липня 2019
  У Подорожньому вирував гастрономічний фестиваль 1
  Pravdainukr-фото
  а чего Крыма на карте нет!?
 • admin 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  admin-фото
  Цитата: Dmitri Prokopenko
  «молодой команде» г-на Черновецкого и всех его «подвигов» в Киеве
  Вот целых 5 (!) плодотворных лет прошло, а комментарии все те же - воспоминания о прошлом. Пытались снять с нардепа неприкосновенность, чтобы засудить - он сам от нее отказался)) Засудили? Настоятельно рекомендую меньше смотреть зомбоящик и больше общаться с реальными людьми на местах. Я это делаю постоянно. Отзывы - живые, не надуманные. Отремонтированные объекты, которые стояли годами без ремонта - тоже реальные. Новые объекты - на месте.
  Я очень сомневаюсь в том, что кто-либо из текущего списка кандидатов в нардепы знает хоть десяток населенных пунктов 102-го округа. Да это и понятно, т.к. за такую короткую предвыборную программу посетить их все сложно просто физически. Это же работать надо, а не черным пиаром заниматься удаленно))
 • Dmitri Prokopenko 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  Dmitri Prokopenko-фото
  Знаете, мне было бы безразлично, кто баллотируется в моем родном городе, если бы я не знал, о «молодой команде» г-на Черновецкого и всех его «подвигов» в Киеве.
  Я думаю, все прекрасно помнят используя какие технологии, г-н Довгий, победил на 102 округе.
  Реально обидно, что мои земляки, продают свой выбор.
 • admin 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  admin-фото
  Во-первых, никто силой на наш сайт Вас не заставляет же заходить, правда? В течении многих лет мы публикуем для вас множество интересных, добрых, положительных материалов про наших земляков - чемпионов, победителей, просто рабочих людей... про всякие мероприятия, праздники, делаем видео и фоторепортажи. Что-то я там не видел Ваших комментариев. Если у Вас есть какая-то личная неприязнь к нардепу, то это Ваше личное дело.

  Во-вторых, выборы начались, кандидаты активировались: заключили договора с печатными и интернет-изданиями, телевидением, владельцами билбордов и т.д. Каждый из них хочет донести до жителей округа какую-то свою информацию. Так и выглядит избирательный процесс у нас. Вы не в курсе? Разница лишь в том, что действующему нардепу есть о чем говорить (завершенные и начатые проекты, многотысячные обращения жителей округа), а вот остальные пока просто регистрируются и все, что они могут - это что-то просто пообещать. Выбор - за всеми нами.
 • Dmitri Prokopenko 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  Dmitri Prokopenko-фото
  Тошнит уже от Лесика на сайте. Администрация сайта, вам не стыдно?
 • Юлия Ионенко 5 червня 2019
  Інтенсив-тренінги з вуличного самозахисту у Світловодську 1
  Юлия Ионенко-фото
  https://www.facebook.com/events/4704798
  17058905/

Top