Понеділок, 28 вересня 2020
ТОП-новини Влада

Міська влада хворіє, подорожує і навчається. Один Сапянов "на посту"!

Міська влада хворіє, подорожує і навчається. Один Сапянов "на посту"!
Всі оці соціальні інтернет-мережі наче так звана "циганська пошта" — інформація розноситься миттєво. І що цікаво — вряди-годи вона відповідає дійсності…


"Народ, а точно все нормально в нашому "королівстві"? Хто на сьогодні здійснює керівництво міста? Питання у жителів міста наступні: Де мер? Хворіє. На роботі немає. Де його перший заступник? Хворіє. На роботі немає. Де заступник з комунальних питань? Кажуть, що в Іспанії. На роботі немає. Ну а заступник з гуманітарних питань? Десь на навчанні. На роботі немає…".


Такий пост залишив у "Фейсбуці" такий собі Андрей Иваненко (ім’я і прізвище збережено в оригіналі). Пересвідчитись би треба: правда, чи ні?.. Як тут "білодомівськими" східцями — секретар міськради Юрій Сапянов. І відразу відлягло: не зовсім таки "осиротів" наш Світловодськ!

Міська влада хворіє, подорожує і навчається. Один Сапянов "на посту"!

…Так, підтвердив пан Юрій, міський голова Валентин Козярчук відучора перебуває на лікарняному, де саме — не вточнив. Зате його (мера) перший заступник Олена Балюк — у Кропивницькому. І теж — на лікарняному. Його (мера) заступник з питань ЖКГ Анна Нестеренко — у відрядженні, аж у Іспанії… Як заявив Козярчук на своєму звітуванні перед громадою 12 листопада, на Піренеї пані Анну він відправив своїм розпорядженням у компанії мера Олександрії Степана Цапюка, який подався туди шукати міста-побратими для свого міста. А так, як поряд із ним буде і діяльна представниця світловодської влади, не виключається, що побратимські зв’язки якогось іспанського міста буде налагоджено і зі Світловодськом. А це — пожвавлення бізнесової та інвестиційної активності, що принесуть лиш йому (Світловодську) користь, пояснив тоді мер… Ну, а Ірина Щербина, його (мера) заступниця з гуманітарних питань, за словами спікера Сапянова, наразі у Дніпрі — на курсах підвищення кваліфікації працівників органів місцевого самоврядування.

— Так тоді значить, що ви, пане Юрію, керуєте за таких обставин містом?

— І так, і ні. Я виконую повноваження міського голови у з боку діяльності міської ради. А от з боку діяльності виконавчих органів влади, згідно Закону України "Про органи місцевого самоврядування", за відсутності міського голови покладаються на його заступників. Але казус саме цієї ситуації полягає якраз у тому, що й всі заступники Валентина Валентиновича, теж, відсутні.

Але й у такому разі вся повнота влади, все одно, йому (спікерові) не належить. Ця повнота, згідно того ж таки Закону, належатиме секретареві міськради у разі дострокового припинення повноважень міського голови.

Тому Сапянов дуже сподівається на те, що хтось із перших осіб виконавчої влади у Світловодську з понеділка таки з’явиться. А може і сам голова раптово одужає.Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:

 • Filya14 Користувач offline

 • 18 листопада 2016 23:11
  Група: Користувачі
  Реєстрація: 21.11.2014 | 335 комментарів | 0 публікацій
Испания и бизнес активность, вещи не совместимые. Если попить вина и побродить по прохладному Средиземноморью, то почему бы и не поискать мифический бизнес интерес.
 • Нравится
 • 27
 • amigo Користувач offline

 • 21 листопада 2016 10:02
  Група: Користувачі
  Реєстрація: 29.04.2009 | 596 комментарів | 0 публікацій
а смысл отправлять на поиски/обучение того, кто большую часть времени проводит на больничном?
 • Нравится
 • 4


Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top