Середа, 28 жовтня 2020
Блоги Тетяна Дроздова

Наталія Гаврилюк виграла суд щодо незаконного звільнення з роботи. Про це та інше читайте у газеті «Світловодськ вечірній» №41 (2407) за 13 жовтня 2016 року

Наталія Гаврилюк виграла суд щодо незаконного звільнення з роботи. Про це та інше читайте у газеті «Світловодськ вечірній» №41 (2407) за 13 жовтня 2016 року

Газета "Світловодськ вечірній" незабаром стане єдиним НЕЗАЛЕЖНИМ міськрайонним друкованим виданням. Приєднуйтеся до спільноти наших друзів і передплатників сьогодні!


Шановні жителі міста Світловодська, селища Власівка і Світловодського району! Рано чи пізно, добровільно чи примусово ми станемо об’єднаною територіальною громадою. Тож, і успіхи, і проблеми будуть у нас спільними. Про них ми і будемо писати. Неупереджено, незалежно від влади, враховуючи думку наших читачів – звичайних людей Світловодщини!

Сьогодні редакція газети, як ніколи, потребує Вашої допомоги. Завтра ми підтримаємо Вас!

З повагою,
Тетяна Дроздова, редактор.


Cьогодні в номері:
  • Дмитра Дмитришина з усієї сили підтримує міська рада з приводу підписання договору на газ. "Свобода" утримується. 1,2 стор.
  • За майно і берег ЦВПВ (колишній Клуб юних моряків змагаються. Хто саме? 2 стор.
  • Журналісти області "фестивалили" на Світловодщині. Було мокро, але змістовно і весело. 3 стор.
  • Чи можна сідати за кермо з букетом хвороб у 77 років – питання риторичне. 3 стор.
  • Молодий кременчужанин загинув в ямі, яку вирили Власівські комунальники. Хто відповідатиме за злочинну недбалість? 3 стор.
  • Чотири вакансії хоче заповнити виконком міськради. Оголошено конкурс. 6 стор.
  • Портрет красеня Дмитра Шевчука прикрасив і першу, і останню сторінки "СВ". Чому? 8 стор.
  • З вашим приватним оголошенням у "Вечірці" ознайомляться щонайменше 3000 світловодців. Звертайтеся! Безкоштовно – на купоні газети. 7 стор.

Читайте і передплачуйте газету "Світловодськ вечірній"! Передплатна ціна без доставки (отримуєте самостійно в редакції щочетверга) становить лише 8 грн. на місяць; з доставкою – 10 грн. "Вечірка" шанує своїх передплатників, підтримує їх і допомагає! Станьте членом нашої великої команди!
Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top