Середа, 17 липня 2024

^ Реклама ^
Блоги Тетяна Дроздова

Масове побоїще у Світловодську чи сварка двох жінок – думки народу і поліції розійшлися

Масове побоїще у Світловодську чи сварка двох жінок – думки народу і поліції розійшлися

Писали у соцмережах, що хрускіт кісток було чутно під час масового зіткнення двох груп людей напідпитку, які відпочивали на брудному пляжі в Андрушчиному яру біля "наливайки", поліція заперечує – билися дві жінки до їх приїзду. У Нагірному свято села було мирним до пізнього вечора. На сесії міськради не билися, але були близькі до того. Про це та інше читайте у газеті "Світловодськ вечірній" № 30 (2499) за 26 липня 2018 року.
^ Реклама ^

Газета "Світловодськ вечірній" 1 березня 2017 року стала
ЄДИНИМ НЕЗАЛЕЖНИМ МІСЬКРАЙОННИМ ДРУКОВАНИМ ВИДАННЯМ.
Ми успішно пройшли тривалу процедуру "роздержавлення" преси. Дякуємо всім, хто нас підтримав на цьому шляху. Приєднуйтеся до спільноти наших друзів і передплатників сьогодні!
Ми розповідаємо про події, не заграючи з владою, ми пишемо про простих людей, талановиту молодь, надаємо юридичні та психологічні консультації, ділимося корисною інформацією.
Сьогодні редакція газети, як ніколи, потребує Вашої допомоги. Завтра ми підтримаємо Вас!

З повагою
Тетяна Дроздова, директор ПП
Редакція газети "Світловодськ вечірній"


Cьогодні в номері:
  • На свято села до Нагірного приїхало багато містян. Веселилися досхочу! 1,8 стор.

  • Комунальні підприємства "Житлосервіс 2012", "Житлосвіт 2012" оголошують про наміри підвищити тарифи на свої послуги з утримання будинків та прибудинкових територій. Усі розрахунки – тільки у нашій газеті! Заходьте до редакції, купуйте! 2,3 стор.

  • ТДВ "Світловодське кар’єроуправління" розміщує висновок з оцінки впливу на довкілля діяльності щодо видобування граніту. Цікаву інформацію читайте на 6 стор.

  • Сесія міськради – купу важливих рішень не ухвалили, а сесію закрили у перший же день. 6 стор.

  • З вашим приватним оголошенням у "Вечірці" і на цьому сайті ознайомляться щонайменше 5500 світловодців. Звертайтеся! Безкоштовно – на купоні газети. 7 стор.

  • Михайло Кобилкін з тріумфом повернувся з Болгарії. 8 стор.

Передплата на газету "Світловодськ вечірній" не закінчується ніколи! Зайдіть до будь-якого поштового відділення чи до редакції газети! "Вечірка" шанує своїх передплатників, підтримує їх і допомагає! Станьте членом нашої великої команди!

  • Нравится
  • 0


Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.


Партнери:


Top