П’ятниця, 26 квітня 2024

^ Реклама ^
Олександр Форостяний Спорт

"Олімпіада по-світловодськи": Баскетбол розпочався з… нічиєї

Перший олімпійський день 15 серпня у Світловодську розпочався змаганнями з баскетболу. Зустрічалися команди "Нове місто" (капітан Олексій Михайлов) та "Буревісник" (капітан Андрій Пілюгін). Гра виявилася цікавою з певною інтригую, що призвело до нічийного результату в основний час — 50:50.
^ Реклама ^

Поєдинок тривав 4 четверті і рахунок змінювався наступним чином: І чверть — 12:10, ІІ — 28:20, ІІІ — 42:32, ІV четверть — 50:50. Відповідно кожна четверть принесла такі результати — 12:10,14:12, 16:10, 8:18

Оскільки в баскетболі не буває нічиїх, тому призначений овертайм все-таки визначив переможця. 59:57 на користь команди "Нове місто".

16 серпня відбудеться другий ігровий день з баскетболу. Тому запрошуються ще інші команди, а юні любителі гри будуть змагатися в конкурсі кидання штрафних кидків

Також 16 серпня розпочинаються ігри з волейболу, що триватимуть до кінця тижня.

Довідки за телефоном: 096 225 2446