Вівторок, 11 серпня 2020
Олександр Форостяний Спорт Афіша Світловодська

Олімпійське літо кличе! Афіша

Олімпійське літо кличе!
З нагоди проведення ХХХІ Літніх Олімпійських Ігор в Ріо-де-Жанейро громадський активіст Олександр Форостяний проводить в Світловодську "Олімпіаду по-світловодськи", до програми якої включено і запалення олімпійського вогню, і факельна естафета по Світловодську, Власівці, селах району, і проведення фізкультурно-спортивних заходів, і культурну програму.


5 серпня в Кропивницькому Олександр отримав “олімпійське благословення” обласного відділення НОК України, який проводив церемонію підняття Олімпійського прапора.

Орієнтовно запалення олімпійського вогню пройде в середу-четвер 10-11 серпня, факельна естафета – в четвер-суботу 10-13 серпня, фізкультурно-спортивна частина – з понеділка по суботу 15-20 серпня. Учасники заходу зможуть себе випробувати в 10 видах спорту, катанні на роликах тощо, відвідати уроки ранкової гімнастики на набережній і в паркові Т.Шевченка.

Участь в заході безкоштовна! Учасниками заходу можуть бути всі бажаючі від 8 років і старші. Всі учасники будуть відзначені дипломами, грамотами з олмпійською символікою.

Для виконання великого обсягу роботи формується оргкомітет заходу із залученням представників громадських організацій, спортивних федерацій міста, спортсменів, представників влади, журналістів місцевих ЗМІ.

Кошти для проведення заходу складаються з благодійних внесків як в матеріальній формі ( грамоти, дипломи, посвідчення, канцтовари тощо) так і в грошовій формі (рекомендований внесок для окремих громадян – 1– 50 грн., для бізнесменів, піприємств, установ, організацій – сума необмежена.

Проведення заходу оперативно висвітлюватиметься в міських інтернет-ресурсах, по телебаченню.

Слідкуйте за нашими новинами і долучайтеся. Олімпійське літо кличе!

Олександр Форостяний,
керівник громадського об'єднання любителів бігуДля того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top