Неділя, 09 серпня 2020
Спорт

Перемога команди ЗШ №8 «Власівчанка» у Чемпіонаті України з футзалу серед дівочих команд Новина з фото

Перемога команди ЗШ №8 «Власівчанка» у Чемпіонаті України з футзалу серед дівочих команд
15-17 квітня 2016 року в м. Шпола Черкаської області відбувся фінальний другий етап Чемпіонату України з футзалу серед дівочих команд першої ліги молодшої вікової категорії 2003-2004 р.н.


Світловодськ представляла команда загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 8 Світловодської міської ради "Власівчанка" в складі: Алексєєвої Анни, Якимець Єлизавети, Зінченко Дарії, Настусенко Вікторії, Хлєбної Катерини, Яцик Олени, Данилейко Олександри, Зібрової Діани. Вона здобула переконливу перемогу та посіла почесне ІІ місце.

Боротьба за перемогу дісталася дівчатам нелегко. П’ять напружених ігор з командами першої ліги з Черкас, Люботина, Богуслава, Кам’янця-Подільського та одна гра з командою вищої ліги з Івано-Франківська вимагали від "Власівчанки" повної самовіддачі, наполегливості. І, як результат, три зустрічі закінчилися перемогою, одна – технічною перемогою, дві — поразкою.

Справжнім відкриттям для багатьох стали успішні, наполегливі спортсменки з "Власівчанки" — цвіт та майбутнє нації, гордість і честь школи, міста, області, України.

Команда під керівництвом тренера Рябчука Ігоря Дмитровича сповнена оптимізму, готова самовіддано тренуватися, популяризувати футбол серед підлітків, захищати честь рідного міста.

Щира подяка дітям за високу результативність під час спортивних змагань та гідну презентацію рідного міста на Всеукраїнському рівні; їхнім батькам, котрі завжди йдуть поруч зі своїми дітьми до перемог; адміністрації школи та тренеру за високий рівень організації роботи з обдарованими учнями.

Вітаємо переможців, бажаємо не зупинятися на досягнутому та здобувати нові перемоги! Віримо, що ви — майбутня спортивна еліта нашої держави, яка відроджується і розправляє свої могутні крила.

Начальник управління освіти
Г.Френкель
Перемога команди ЗШ №8 «Власівчанка» у Чемпіонаті України з футзалу серед дівочих команд
Перемога команди ЗШ №8 «Власівчанка» у Чемпіонаті України з футзалу серед дівочих команд
Перемога команди ЗШ №8 «Власівчанка» у Чемпіонаті України з футзалу серед дівочих командДля того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top