Середа, 26 січня 2022
Спорт

У Світловодську відбувся І етап чемпіонату України з футзалу Новина з фото

У Світловодську відбувся І етап чемпіонату України з футзалу
У Світловодському спорткомплексі імені Анатолія Тузовського 29-30 листопада відбувся І відбірковий етап чемпіонату України вищої ліги з футзалу. Змагалися дівчата 2009-2010 року народження та молодші. Світловодськ та селище Власівку Олександрійського району представила єдина команда дівчат-футболісток Кіровоградської області — "Власівчанка-ЦВПВ" від Центру військово-патріотичного виховання (директор Анатолій Сіромаха, тренер Ігор Рябчук).


"Власівчанка-ЦВПВ" змагалися із суперниками за коловою системою, щоб потрапити на наступний етап змагань. Опонентами були команди: "СДЮСШ-Дніпро" з міста Дніпра, "ДЮСШ імені Бутовського" з Полтави, "Лідер" з міста Кобеляки Полтавської області, СДЮСШ міста Черкаси, "ДЮСШ "Волна" Тесла-2" з Харкова.

Юні спортсменки з ЦВПВ зіграли в нічию з командами Черкас та Кобеляки, технічну перемогу здобули у Харківської команди із-за неявки команди на гру. У групі І місце виборола команда з Полтави, ІІ місце — команда з Дніпра. Вони продовжать змагатися за золото на чемпіонаті України. Одразу три команди набрали однакову кількість очок і посіли у турнірній таблиці ІІІ-V місця і матимуть нагоду змагатися далі, але вже у першій лізі чемпіонату України.

Тренер команди "Власівчанка-ЦВПВ" Ігор Рябчук розуміє, що дівчатам не вистачає досвіду у змаганнях:

"Це перший досвід дівчат виступати на такому рівні змагань з добре підготовленими спортсменами, які грали не лише в Україні, але й за її межами. Умови займатися спортом у власівських футболісток обмежуються залою розміром дев’ять на вісімнадцять метрів. Але я вдячний своїм вихованкам за витримку, тренуватимемося для досягнення кращих результатів".


І додав, що вдячний усім хто допоміг створити комфортні умови для спортсменів.Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
Booking.com

Top