Вівторок, 13 квітня 2021
Події

41 кг риби було виявлено в сітках браконьєрів у результаті рибоохоронного рейду в Світловодську

41 кг риби було виявлено в сітках браконьєрів у результаті рибоохоронного рейду в Світловодську
У період з 29 березня по 30 березня 2016 року в нічний період часу державними інспекторами Кіровоградрибоохорони спільно з представниками громадськості було проведено рибоохоронний рейд по виявленню фактів браконьєрського вилову риби на Кременчуцькому водосховищі в м. Світловодську.


Результатом спільної роботи стало виявлення 3-х заборонених знарядь лову — сіток, кожна з яких довжиною по 40 м, ячія однієї з сіток 35х35 мм, двох інших – 40х40 мм.

В сітках було виявлено рибу — загальною вагою 41 кг. Оскільки особи правопорушників встановити не вдалось, головним державним інспектором Кіровоградрибоохорони Юхименком В.О. було складено три акти виявлення та вилучення безхазяйного майна.

Нагадуємо, що з 1 квітня в Україні стартувала нерестова заборона на вилов риби, в тому числі вилов риби заборонено на Кременчуцькому водосховищі в період з 1 квітня 2016 року по 9 червня 2016 року.

За здійснення браконьєрського вилову риби сітними, колючими знаряддями лову, електрострумом, вибухівкою забороненими знаряддями тощо передбачена адміністративна (розмір штрафу становить для громадян 340-680 гривень, для посадових осіб 510-850 гривень) та кримінальна відповідальність (розмір штрафу 3400-6800 гривень, або позбавлення волі строком до 3 років) з конфіскацією знарядь і засобів лову, та незаконно добутих водних біоресурсів. Крім того, за кожну незаконно виловлену рибу незалежно від її розміру нараховується розмір завданої шкоди (для прикладу: сом — 425 гривень, щука — 340 гривень, судак — 510 гривень, лящ — 170 гривень тощо).

Закликаємо громадськість не бути байдужими в разі виявлення ними випадків вчинення браконьєрського лову риби, та повідомляти про це на "гарячу лінію" Кіровоградрибоохорони за номером телефону: 22-77-42 — у будні дні;. в неробочі години, вихідні та святкові дні звертайтеся за номером: 098-700-54-43.

Офіційний сайт Управління охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства в Кіровоградській областіДля того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:


  Група: Користувачі
  Реєстрація: 14.08.2015 | 38 комментарів | 0 публікацій
И куда рыбу дели?! Что такое"вилучення безхазяйног майна" Куда это "майно" дальше, на перепродажу? Почему не сжечь и не показать всем. Рыбу продали, сети продали. Точно нерест.
 • Нравится
 • 3
  Група: Користувачі
  Реєстрація: 3.02.2014 | 6 комментарів | 0 публікацій
Цитата: Kutikula
И куда рыбу дели?! Что такое"вилучення безхазяйног майна" Куда это "майно" дальше, на перепродажу? Почему не сжечь и не показать всем. Рыбу продали, сети продали. Точно нерест.

Все просто,"вилучення безхазяйного майна"це майно(сітки)перевозять в спеціальне приміщення яке знаходиться на базі Рибохоронни, це приміщення опломбоване і всі безхазяйні засоби лову знаходяться там і всі ці засоби лову перераховані та записані. А риба здається в спеціальні пункти продажу а отриманні с продажу гроші перераховуються в бюджет району на території якої було скоєно правопорушення.
 • Нравится
 • 0


Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
Booking.com

Top