Вівторок, 26 січня 2021
Події

За «круглим столом» у «Добраді» Новина з фото

За «круглим столом» у «Добраді»
3 грудня за ініціативи громадської організації соціально-психологічної реабілітації інвалідів "Добрада" відбувся "круглий стіл", приурочений Міжнародному дню людей з обмеженими фізичними можливостями на тему: "Дивіться на нас, як на рівних". Окрім організаторів, у заході взяли участь міський голова Валентин Козярчук, голова Кіровоградської обласної організації інвалідів Сергій Подорожній, керівники управлінь виконавчого комітету, депутат міської ради Андрій Маліцький.


Звертаючись до присутніх міський голова сказав, що добре знає проблеми людей з обмеженими фізичними можливостями: це й проблема доступності, відсутність транспорту, пристосованого для людей на візках та багато інших питань.

"Звісно, вони не вирішаться за один місяць, але я обіцяю, що буду ставитись до ваших проблем уважно і не формально і, переконаний, разом з депутатами ми будемо їх вирішувати", — наголосив Валентин Козярчук.


У своїй промові Сергій Подорожній відзначив, що ГО "Добрада" на чолі з Оленою Шаньгіною є найпотужнішою і найкращою в області, і всі прогресивні заходи та ініціативи, що стосуються соціального захисту і поліпшення життя людей з особливими потребами, розпочинаються саме у Світловодську.

Слово взяла й Олена Шаньгіна. Перш за все, вона подякувала міському голові за те, що попри щільний графік він знайшов час і зустрівся з представниками громадської організації та висловила надію на співпрацю та конструктивний діалог, і, навіть, запропонувала посильну допомогу владі, якщо буде така потреба. Що стосується досягнень, дійсно, ГО "Добрада" має велику історію, багато зроблено, але вони не збираються зупинятися, адже попереду ще багато справ, зазначила Олена. Озвучила громадська активістка й прохання до міського голови: коли будуть розробляти проект реконструкції центральної площі міста, про яку йшлося під час прес-конференції, врахувати потреби людей, які рухаються на візках, адже навіть перешкоду в 3-4 см важко здолати. Це стосується й усіх закладів соціальної сфери, магазинів тощо. У відповідь Валентин Козярчук повідомив: буде оголошено конкурс проектів на краще оформлення площі, у якому можуть взяти участь усі охочі, а побажання "добрадівців" обов’язково будуть враховані. Що стосується інших об’єктів, пообіцяв знайти важелі впливу на керівників установ та власників магазинів, щоб питання зрушилося з місця.

Під час зустрічі обговорювалися й теми реформування ЖКГ, знесення аварійних дерев, пільгових перевезень, плати за проїзд, медичного забезпечення. Реформи ЖКГ на часі, переконаний Валентин Козярчук. Прогресивним він вважає досвід Олександрії у цьому питанні, де діє одне комунальне підприємство, що укладає договори з виконавцями робіт. З приводу безкоштовного проїзду, Валентин Козярчук пообіцяв зустрітися з перевізниками і опрацювати варіанти. Щодо зниження вартості медикаментів, це питання вирішити на місцевому рівні неможливо, усе залежить від конкуренції, але в.о. головного лікаря Олег Щербина вже отримав доручення винайти можливість, щоб зробити 1-й день лікування у стаціонарі безкоштовним для малозабезпечених людей, повідомив В. Козярчук.

Оскільки питань було дуже багато, Валентин Козярчук запропонував найближчим часом зустрітися знову і обговорити усі проблеми, що хвилюють представників "Добради".
Валентин Козярчук
За «круглим столом» у «Добраді»
Сергій Подорожній
За «круглим столом» у «Добраді»
Олена Шаньгіна
За «круглим столом» у «Добраді»
За «круглим столом» у «Добраді»
За «круглим столом» у «Добраді»
За «круглим столом» у «Добраді»
За «круглим столом» у «Добраді»Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top