Четвер, 23 вересня 2021
Місцеві вибори 2015 Політика

Голосуйте за "Опозиційний блок"!

Голосуйте за "Опозиційний блок"!
Шановні виборці! 25 жовтня вирішується доля кожного з нас на наступні роки. І це не перебільшення. Від того, який вибір ми зробимо, буде залежати майбутнє нашого міста, області, України. Кожна команда, кожен кандидат запропонували свою програму. І чим більше текстів, закликів, тим складніше зрозуміти – за кого ж голосувати.


Прошу всіх виборців Світловодська і селища Власівка підтримати на виборах до Світловодської міської ради Політичну Партію "Опозиційний блок" за списком:

Балюк Олена Вікторівна (20-й округ), Богдан Юрій Іванович (29), Гаврилюк Ірина Борисівна (6), Гажва Лілія Сергіївна (19), Глушко Антоніна Сергіївна (23), Голотюк Іван Іванович (13), Горбань Тамара Григорівна (34), Губарєв Олександр Олександрович (1), Денисов Ігор Володимирович (18), Донченко Валентина Петрівна (15), Дяченко Володимир Володимирович (33), Єгоров Василь Олександрович (16), Єгорова Наталія Ігорівна (14), Жаронкін Іван Григорович (24), Зінченко Вероніка Михайлівна (9), Каспров Владислав Олександрович (11), Каспров Олександр Владиславович (27), Красюк Тетяна Миколаївна (12), Кривенко Валентин Савелійович (32), Крушина Євген Олександрович (26), Лисицький Олександр Іванович (8), Мисько Сергій Михайлович (30), Мороз Василь Іванович (22), Павловський Олександр Анатолійович (31), Пісковой Микола Вікторович (10), Попович Інна Олександрівна (2), Романець Ірина Павлівна (4), Сіромаха Марк Анатолійович (21), Сіротіна Юлія Михайлівна (5), Тодосієнко Олена Олександрівна (7), Туренко Ольга Андріївна (3), Шевчук Євгеній Васильович (25), Юшко Віталій Іванович (17), Яцина Тамара Олександрівна (28).

Люди, які ідуть до міськради під гаслом: "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК за! МИР І РОЗВИТОК" добре усвідомлюють, що тільки мир є запорукою розвитку міста, області, країни і докладуть зусиль, щоб це гасло втілилося у реальне життя.

Я прошу Вас віддати свій голос за кандидата на посаду Світловодського міського голови – ОЛЕНУ ВІКТОРІВНУ БАЛЮК – НАЧАЛЬНИКА УПРАВЛІННЯ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ. Саме вона щодня спілкується з людьми, які потребують захисту, добре розуміє їх проблеми, співчуває і допомагає. Олена Вікторівна – жінка, мати, дружина, господиня. Вона краще за будь-якого розумного і досвідченого чоловіка зможе навести лад і у міському господарстві, розумно планувати витрати, заощаджувати на завтра і залучати кошти до міської казни. Вона – досвідчений керівник, працелюбна і наполеглива людина. Пропоную всім чоловікам – кандидатам на посаду міського голови поступитися власними амбіціями і підтримати жінку!

Протягом восьми років я довожу на ділі, що Світловодськ – НАШЕ МІСТО! Я хочу розбудовувати його разом з Вами, не відокремлюючи селище Власівка. Прошу Вас підтримати мене, як кандидата у депутати Кіровоградської обласної ради по округу №64, а також:

Красюк Тетяну Миколаївну – округ №62, Сергія Михайловича Миська (№63), Інну Олександрівну Попович (№61).

Дякую Вам! Вірю, що разом ми переможемо!

З повагою,
Костянтин Каспров.Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:


  Група: Користувачі
  Реєстрація: 3.06.2015 | 4 комментарів | 0 публікацій
Дарагой мой Апазыцыйный Блок!. Видя вашу деятельность я абеспакоился и прашу вас в Растов не ехать. Растов ниризиновый!
С уважением, Виктор Фьодаравич Янукович
 • Нравится
 • 8
  Група: Користувачі
  Реєстрація: 3.09.2015 | 14 комментарів | 0 публікацій
Цитата: Олександр Темний
Дарагой мой Апазыцыйный Блок!. Видя вашу деятельность я абеспакоился и прашу вас в Растов не ехать. Растов ниризиновый!
С уважением, Виктор Фьодаравич ЯнуковичВот это завернул, при чем еще и зарегистрировался специально. Попросили наверное - за особую плату.
 • Нравится
 • 4


Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
Booking.com

Top