Четвер, 23 вересня 2021
Політика

«Опозиційний блок»: Наш обов’язок зберегти пам’ять про всіх, хто поліг у 41-45 роках Новина з фото

«Опозиційний блок»: Наш обов’язок зберегти пам’ять про всіх, хто поліг у 41-45 роках
29 липня 1941 року армія гітлерівської Німеччини захопила Гайворон, 30 липня – Новоархангельськ, 1 серпня – Малу Виску, Добровеличківку, Новомиргород, 5 серпня – Кіровоград, Знам’янка.


Цьогоріч 22 червня минає 75 років з надзвичайно трагічних подій в історії нашого народу. Велика Вітчизняна забрала мільйони життів. Але пам’ять про них – найменше, чим нині можна віддячити полеглим, і тим, хто повернувся з фронту живим, здобувши Перемогу.

– Мабуть, немає такої родини на Кіровоградщині, якої б не торкнулася війна, – говорить перший заступник голови регіональної організації "Опозиційного блоку", депутат обласної ради Андрій Тесленко. – І наше завдання сьогодні зберегти пам’ять про усіх, хто поліг у 41-45 роках, виборюючи мир. Ми схиляємо голови перед подвигом героїв Великої Вітчизняної, завдяки яким отримали можливість народитися і жити.

В "Опозиційному блоці" наголошують, нинішня влада, окрім того, що переписує історію, знищує самих ветеранів, відмовляючи їм у праві на гідне життя.

– З одного боку чинна влада грає в політику з пам’яттю народу, намагаючись насильно стерти і замінити Велику Перемогу іншими подіями, а з іншого – довела до злиднів наших ветеранів, дітей війни, пенсіонерів… Сьогодні більшість не можуть дозволити собі придбати навіть необхідніші ліки! Що вже про інше казати?! У нас знову триває війна, але не тільки на сході, а вже по всій країні – за виживання! – звертає увагу депутат обласної ради. – Але ми повинні і надалі робити все можливе, щоб захистити наших ветеранів, щоб створити їм гідні умови для життя. Ні один ветеран, ні один інвалід чи дитина війни не повинні бути забуті нами! Ми маємо пам’ятати про їхній подвиг заради майбутніх поколінь, а також те, наскільки дорогою ціною дається мир. У нинішній час це особливо актуально.

Саме тому "Опозиційний блок" вимагає зупинити сьогоднішню війну в країні.

– Ми ставимо перед собою завдання повернути мир в Україну. Необхідно активізувати переговори, які поставлять крапку у нинішній війні на сході, яка забрала тисячі людських життів. "Опозиційний блок" виступає за нову Україну, в якій не свистітимуть снаряди над головами мирного населення. Ми за таку країну, в якій регіони отримають право самостійно розпоряджатися коштами, які самі ж заробляють. Тоді у них з’явиться необхідний ресурс на ремонт шкіл, лікарень, дитячих садків, на ремонт доріг і допомогу малозабезпеченим. "Опозиційний блок" – за нову країну, громадяни якої самостійно вирішуватимуть, якою мовою спілкуватися з владою, коли та як називати вулиці та міста, зрештою, які пам’ятники встановлювати… Тільки в такій країні можливий мир між регіонами і взаєморозуміння між людьми, – наголошують у політичній силі, і додають, що з відновлення миру розпочнеться відродження країни.

– Сьогодні кожен житель Кіровоградщини на собі відчуває, наскільки важким стало життя. Зарплати і пенсії мізерні, тарифи ця влада піднімає з геометричною прогресією… Україна втратила 16,5% своєї економіки. І це наслідки війни. Далі так тривати не може, наголошує Андрій Тесленко. – Наша політична сила знає, як відродити країну. Буде мир – відновляться інвестиції, відродиться виробництво, з’являться робочі місця, а відтак можливість у людей прогодувати сім’ї.

Першочергові кроки до відродження країни
 1. "Опозиційний блок" вимагає невідкладно підняти зарплати і пенсії на 42%. Це можна зробити, якщо в бюджеті відображатиметься реальна інфляція.
 2. Необхідно скасувати пенсійну реформу 2015 року, якою влада підняла страховий стаж вчителів, лікарів і працівників шкідливих виробництв на 5 років. Ми вважаємо, що люди повинні мати на старості заслужений відпочинок.
 3. Необхідно скасувати 15% податок, яким влада обклала пенсії працюючих пенсіонерів.
 4. Медицина повинна бути доступною і якісною. Кожному українцеві потрібно забезпечити гарантований пакет медичних послуг.
 5. "Комуналка" більше не повинна дорожчати. Потрібно підвищити видобуток українського газу і українського вугілля, щоб не купувати його за кордоном. Це дозволить на 30-40% знизити тарифи на тепло і ввести заборону на подорожчання комірного до тих пір, поки люди зможуть сплачувати рахунки і при цьому жити гідно.
 6. Стабілізація гривні і цін.
 7. Знизити податки на прибуток підприємств з 18 до 15%, а також заборонити змінювати протягом найближчих 3-5 років спрощену систему оподаткування для малого і середнього бізнесу.
 8. Досить брати кредити у закордонних партнерів на проїдання. Україна здатна себе прогодувати. Кредити необхідні тільки на розвиток економіки.
 9. Місцеві громади повинні отримати право самостійно вирішувати свої проблеми. Центр не повинен відбирати у регіонів гроші і наказувати, як перейменовувати вулиці чи які пам'ятники демонтувати. На місцях краще знають, як зробити так, щоб економіка у регіонах росла, а життя людей поліпшувалося.
 10. "Опозиційний блок" переконаний: сьогодні потрібні закони, завдяки яким велика частина зібраних податків залишатиметься на місцях. Нинішня влада перекинула медицину, школи, ПТУ і пільги на місцеві бюджети, але грошей на це не дала. Ці гроші потрібно дати регіонам, щоб працювали школи і лікарні, щоб місцева влада могла допомагати усім, хто цього потребує.

*Згідно з даними Кіровоградського обласного архівуДля того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:

 • Bzik Користувач offline

 • 22 червня 2016 18:21
  Група: Користувачі
  Реєстрація: 16.05.2010 | 159 комментарів | 0 публікацій
"нинішня влада, окрім того, що переписує історію, знищує самих ветеранів" - ???
Ув. редакция, ну я понимаю, за бабло можно многое, но продавать совесть...
Эта нечисть развязала войну на Донбассе, Путин приди и все дела. Ограбила народ до корки. И после этого "виступають за нову Україну, в якій не свистітимуть снаряди". Так вы ж ее развязали, войну эту.
"регіони отримають право самостійно розпоряджатися коштами" - так Регионы и Янык иже с ними и так распоряжались! Результат известен...
Печально и мерзко от подобных стаеек.
 • Нравится
 • 12
 • Lesya Користувач offline

 • 22 червня 2016 22:34
  Група: Користувачі
  Реєстрація: 29.11.2013 | 2 комментарів | 0 публікацій
Цитата: Bzik
И после этого "виступають за нову Україну, в якій не свистітимуть снаряди". Так вы ж ее развязали, войну эту.

Абсолютно підтримую. Ницість і лицемірство.
 • Нравится
 • 5
 • admin Користувач offline

 • 23 червня 2016 00:37
  Група: Шеф-редактор
  Реєстрація: 4.03.2007 | 1690 комментарів | 8995 публікацій
Цитата: Bzik
Ув. редакция, ну я понимаю...
Не порти себе нервы, Игорь.

Наш сайт сотрудничает со всеми политическими партиями, предприятиями и деятелями. Это реклама, а за счет рекламы и существует ресурс. Загугли стоимость серверов, доменов, умножь на количество месяцев, лет... Есть еще много других дополнительных расходов. Качественные фото тоже не на тапок сделаны. И так у всех издательств - печатных, ТВ, Интернет, радио. Таковы реалии.

Хочешь всем донести свою точку зрения по той или иной теме - открой блог (можно на нашем сайте) и пиши от своего имени все, что считаешь нужным (в рамках Закона).
 • Нравится
 • 13
 • Filya14 Користувач offline

 • 23 червня 2016 09:30
  Група: Користувачі
  Реєстрація: 21.11.2014 | 335 комментарів | 0 публікацій
Украина, к сегодняшнему состоянию, пришла благодаря молчаливому согласию "Оппозиционного блока"(Партии регионов). Другие члены партии, в мгновение ока стали внефракционными и голосовали "За".
Политика всегда зло, лицемерие и очень, очень грязно.
 • Нравится
 • 5
  Група: Користувачі
  Реєстрація: 3.09.2015 | 35 комментарів | 0 публікацій
Я не подерживаю Яныка, и те кто был в регионах, и были против его политики уходили сразу. А тем кому было все равно где быть разбегались по разным партиям в Светлике их приняла партия пенсионеров, партия батькивщина... Да только это лирика, а что вас устраивает нынешняя власть? Вам стало жить легче? Та в 90-е без воны так люди не жили!
 • Нравится
 • 3
  Група: Користувачі
  Реєстрація: 3.09.2015 | 23 комментарів | 0 публікацій
Всі критикують колишні регіони, і складається враження, що тільки мені і моїй бабусі при нинішній владі погано живеться.
У бабусі пенсія 1074 грн., а рахунок за квартиру майже на 1500, а їсти хочеться, і ліки купити, тай одягнути що небуть. Ой забула в мене ж ЗП є - 1200 грн. - так ми тоді багачі! Оце життя, так критикуйте стару владу, а теперішня нам може виділити тільки допомогу у вигляді ями 1,5х2. Вибачте що так грубо! Дістало таке життя!!!
 • Нравится
 • 9
  Група: Користувачі
  Реєстрація: 31.07.2010 | 351 комментар | 0 публікацій
Цитата: Bzik
ну я понимаю, за бабло можно многое, но продавать совесть...

Когда здесь публикуются "заметки" от СБУ, то за бабло и совесть никто и не упоминает.
 • Нравится
 • 7
  Група: Користувачі
  Реєстрація: 12.03.2016 | 13 комментарів | 0 публікацій
Цитата: Bzik
Эта нечисть развязала войну на Донбассе, Путин приди и все дела. Ограбила народ до корки.

Вся справа в Януковичі. Розікрав країну на 4 роки вперед, тому тепер, що б нова влада не робила, найближчими роками будуть в занепаді. Ось нова влада і так стараються, і сяк, і тужаться, і бундючаться - роблять все можливе щоб щеневмершая не вмерла хоча б в найближчий рік. А вона не дивлячись ні на які зусилля наполегливо повзе туди, куди зникли безвісти кілька тисяч солдатів.
А Порошенко - білий і пухнастий. Поторкайте, хто не вірить.
Але він нічого, абсолютно нічого не можуть виправити. При всьому його намаганні. Тому що все вкрадено до нього. На 4 роки вперед. А може бути навіть на всі 8.
Тому вам треба потерпіти, українці. Ще 4 роки буде важко, але Порошенко звинувачувати в цьому не можна, як би важко не було. У всьому треба звинувачувати Януковича.
А через 4 роки - прокляття Януковича перестане діяти і все налагодиться.
А якщо через 4 роки не перестане діяти - значить через 8 років. Тут я поки не зовсім впевнений.
Тут же що головне?
Головне - чітко розуміти, хто винен. Решта дурниця. Газ, світло, вода, валюта, гривня, економіка, будинки, танки, солдати - все дурниця, якщо твердо знаєш, хто винен.
А винуваті - вони завжди знайдуться.
Винних призначать!
 • Нравится
 • 7
 • pizdezu Користувач offline

 • 23 червня 2016 15:29
  Група: Користувачі
  Реєстрація: 1.06.2016 | 21 комментар | 0 публікацій
Поддерживаю!

Поддерживаю Опозиційний блок!!!
 • Нравится
 • 0


Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
Booking.com

Top