Вівторок, 03 серпня 2021
Влада

Захистимо… соцзахист Новина з фото

Захистимо… соцзахист
28 серпня у приміщенні Центральної міської бібліотеки відбулося чергове засідання Громадської ради при Світловодському міськвиконкомі. Розглянуто питання: "Про підсумки роботи УПСЗН за 1-е півріччя 2015 року по компенсації підвищення тарифів на комунальні послуги через пільги та субсидії"


Присутні дізналися, що в цьому році за субсидіями звернулося втричі більше сімей (9 тисяч), ніж минулого року (3 тисячі). І це ще не всі, ще ж будуть багато звертатися за "зимовими" субсидіями. Але, не зважаючи на таке збільшення збіднілого населення, кількість фахівців УСЗН … зменшується. Сьогодні їх всього 35 осіб (проти 51 в 2010 р.). І навіть прибиральниця уже вимушена допомагати у видачі повідомлень. Та "оптимізація" Управління продовжується, і "зверху" вже доведено цифру скорочення — ще на 3%.

На мою думку, таке ставлення до працівників соцзахисту інакше, як знущанням над ними, не назвати. Тут що, безсловесне бидло працює? Та розуміючи, що люди, ті, що вимушені звертатися за субсидіями, не винні в цій ситуації, працівники Управління вимушені щодня працювати не тільки понаднормово, але іноді і у вихідні. Висококласні фахівці, не витримуючи такого колосального фізичного і морального навантаження (це ж робота з людьми, а люди у нас різні!), до того ж працюючи на комп’ютерах минулого тисячоліття при по суті мінімальній зарплаті, вже звільняються. І, не зважаючи, що Світловодськ нині місто безробітних, прийти на їх місце "дурних немає". Волонтери, які приходять допомагати, витримують такий темп роботи максимум 2-3 дні.

Тому Громадська рада прийняла рішення звернутися до міського голови з пропозицією втрутитися в цю складну для працівників УСЗН ситуацію. А також звернутися до Міністра соціальної політики України Павла Розенка з роз’ясненням, що Світловодське управління соцзахисту — не той державний заклад, де сидять нероби. Що його потрібно в даний час не скорочувати, а розширяти. І до проблеми скорочення саме цих "бюджетників" потрібно підходити не бездумно, і не заради переможних рапортів Уряду про виконання "продрозверстки".Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:  Група: Користувачі
  Реєстрація: 3.09.2015 | 18 комментарів | 0 публікацій
Правильно, в нынешней ситуации с новыми субсидиями нужно поддержать и помочь, а не бросать на произвол! Поддерживаю!!!
 • Нравится
 • 0
  Група: Користувачі
  Реєстрація: 14.08.2015 | 38 комментарів | 0 публікацій
Уважаемый,Юрий Леонидович,сидите уже дома!
 • Нравится
 • 1


Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
Booking.com

Top