Вівторок, 13 квітня 2021
Корисна інформація

У правила надання субсидій внесені зміни, систему зроблено соціально справедливою

У правила надання субсидій внесені зміни, систему зроблено соціально справедливою
Управління соціального захисту населення Світловодської міської ради надає інформацію щодо низки змін у чинні правила надання субсидії на житлово-комунальні послуги для населення.


З 1 травня 2018 р. призначення житлової субсидії здійснюється лише після подання нових заяви і декларації, якщо у складі домогосподарства є:
  • особи, які відповідають вимогам, визначеним в абзацах другому – четвертому підпункту 3 пункту 6 Положення про порядок призначення житлових субсидій (за інформацією ДФС, Пенсійного фонду України у них взагалі відсутні доходи, які враховуються під час призначення житлової субсидії; або вони отримували середньомісячний сукупний дохід менший, ніж розмір мінімальної заробітної плати, встановленої на початок періоду, за який враховуються доходи для призначення житлової субсидії; та/або вони не сплатили єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у розмірі, не меншому ніж мінімальний, сумарно протягом трьох місяців у періоді, за який враховуються доходи для призначення житлової субсидії.);
  • внутрішньо переміщені особи;
  • особи, члени сім’ї яких не зареєстровані за адресою домогосподарства;
  • особи, які є орендарями житлових приміщень (будинків);
  • особи, які зареєстровані в житловому приміщенні (будинку), але фактично в ньому не проживають.

За отриманням більш детальної інформації мешканці міста можуть звернутись за адресою: м. Світловодськ, вул. Героїв України, 4, "Приймальня громадян" або за телефоном "Гарячої лінії" 2-48-39, 068 248 80 45, 066 274 60 23.

Шановні субсидіанти!
Управління соціального захисту населення попереджає мешканців міста про те, що з 15 травня 2018 року за вашими адресами будуть доставлятися повідомлення щодо змін в наданні житлової субсидії з 01 травня 2018 року. Працівники при собі будуть мати паспорт, доручення управління соціального захисту населення.

Ірина Котенко,
начальник УСЗНДля того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:

    Група: Користувачі
    Реєстрація: 31.07.2010 | 351 комментар | 0 публікацій
На сегодняшний день, даже с субсидиями, задолженность по ЖКХ составляет около 40 ярдов. С "социально справедливой", покращенной системой, этот показатель вообще улетит в космос. Самая лучшая субсидия - вообще не платить за ЖКХ, и тупо сидеть на апелляциях по каждому решению суда. Это растянется на долгие годы. Не благодарите!
  • Нравится
  • 4


Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
Booking.com

Top