Субота, 04 квітня 2020
Влада

Депутати, дайте нам «зелене світло»! Новина з фото

Депутати, дайте нам «зелене світло»!
Після закінчення пленарного засідання позачергової 73-ої сесії Світловодської міської ради шостого скликання, що відбулася 15 липня 2015 року, депутати зажадали відповіді на запитання: чому такі погані дороги в місті, чому так багато проблем не вирішується з року в рік. Найприскіпливішими у критиці влади були депутати Михайло Бур’янський та Валентин Козярчук, а відповідати за все довелося, як завжди, Сергію Філоненку — першому заступнику міського голови. Хтось пожартував — сперечаються три майбутніх мера…


Коротко про що йшлося нашим читачам розповідає Сергій Філоненко:

— У нашому місті, окрім доріг, багато проблем. Але, я вважаю, про проблеми потрібно не тільки говорити, а й пропонувати шляхи їх вирішення. А запропонувавши, допомагати реалізовувати програми і проекти, які розробляє виконавча влада. Оце і буде конструктивна робота.

Виникло питання, що в Олександрії краще, ніж у нас, у Кременчуці ще краще, ніж в Олександрії. Щоб це помітити, достатньо один раз побувати в цих містах і на власні очі побачити відчутні зміни. Але ж ми не бачимо кроків, які вони зробили, щоб реалізувати свої програми розвитку!

Ми хочемо щоб було краще, але ніяких реформ не робимо, бо реформи торкаються особисто деяких депутатів. На жаль, практичної взаємодії між виконкомом і міською радою недостатньо.

Депутати говорять: "Все погано!". Ми пропонуємо програми і проекти, щоб було краще.

Але їх не приймають на сесії, не вистачає голосів "за", як це було з програмами реформування ЖКГ, теплопостачання. Хоча до сесії я особисто презентував проекти на кожній постійній депутатській комісії, не отримав жодного зауваження…

Досвід Олександрії доводе, що наша думка про те, що комунальні підприємства — збиткові і не можуть вижити в ринкових умовах, хибна. Єдина комунальна керуюча компанія в Олександрії "Житлогосп" — прибуткова і, завдяки цьому, вона може дозволити собі взяти кредит у банку, щоб відремонтувати дороги у теплу пору року, а не тоді, коли гроші надасть держава (переважно, у грудні). Наш виконавець робіт минулого року укладав асфальт на сніг. Ситуація складалася така — або виконуй роботи і забирай гроші, або нічого не отримаєш. Добре, що якість роботи була хороша, ям немає до цього часу, але ж всім відомо, що краще дорожні роботи виконувати влітку.

Досвід олександрійців і в реформі ЖКГ, і в теплопостачанні ми пропонували депутатам використати у Світловодську. Не вийшло. До цього часу маємо 7 обслуговуючих контор, з них 4 приватних, великий адмінперсонал, що з’їдає всі гроші. До того ж на якість роботи "ЯРК-комфорт" і "Сервіспромексперт" отримуємо купу скарг від мешканців будинків, "Господарником-1" і "Господарником-2" люди більше задоволені, але і житловий фонд у них новіший. Це приватні підприємства. Комунальні ж "Житлосвіт" і "Житлосервіс" можна було б об’єднати хоч сьогодні, але потрібно рішення міської ради. Найближча сесія — у вересні.

Сьоме підприємство — КП "Добробут", що обслуговує три гуртожитки за адресами: Леніна, 67, Приморська, 38, Приморська, 74. Там живе чимало людей, які випали з соціуму, не працюють, не платять квартплату, комунальні платежі. Їм відключають газ і світло. Я переконаний, що потрібно створити спеціальну програму для підтримки таких людей. За підтримки депутатів ми створимо притулок, приміром, в кількох секціях гуртожитку по вулиці Приморській, 74, відселимо з інших гуртожитків людей, які нездатні обслуговувати себе. Для цього потрібно виділити гроші з бюджету на їх утримання, залучити до цього проекту спонсорів і волонтерів. Знайшли ж депутати гроші на гуманне ставлення до собак! Перед людьми, я думаю, відповідальність повинна бути більшою.

Тож виконком готовий реалізувати програми, направлені на покращення життя мешканців Світловодська, але потрібно, щоб депутати міської ради дали нам "зелене світло". Спільні добрі зусилля стануть запорукою кращого життя громади!


Записала Тетяна ДРОЗДОВА.Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:  Група: Користувачі
  Реєстрація: 21.11.2014 | 335 комментарів | 0 публікацій
Что за бредятину несет Сергей Филоненко, создается впечатление, что он еще дальше от знания законодательства начиная от ЖКГ заканчивая Держзакупiвлями. Все его выступление свелось к протягиванию нежизнеспособных программ и поливанию грязью тех кто в эти программы не вписался. Впрочем оно ему и не надо, осталось день продержаться да ночь простоять с лозунгами о цветущей Александрии. Благосостояние города процесс не одного дня и от желания отремонтировать дорогу до реализации в лучшем случае проходит года два. И почему хваленный "Житлосвiт"-управляющая компания до сих пор не взял кредит? Ответ простой - не может предприятие оплачивать обеспечение кредита и все. Замов ЖКХ была целая куча, всех ушли и кто в таком случае оставил наработки последователю - никто.

Уважаемая Татьяна Дроздова, а как утверждать программы если они просто толкаются начиная с апреля месяца, без намека на внесение тех изменений о которых говорят на сессиях. А о грязи, то сколько можно сводить счеты с Петровой и Яковлевым, количество реальных жалоб по всем ЖЭКам одинаково уже многие годы, исключение Д. Письменный с его взрывным характером.
 • Нравится
 • 4
  Група: Користувачі
  Реєстрація: 25.09.2014 | 30 комментарів | 0 публікацій
участники перепалок - наслаждайтесь - дебаты, за и против, все точки зрения, пусть даже самые полярные - здесь все можно почитать или ляпнуть не то что на исключительно предвыборном ресурсе свет лайф - "модерацию" не проходит ни одна критика подаваемой инфы. Проверено не раз - можете и сами в этом убедиться. Там какашками кидаются только в одну сторону.
 • Нравится
 • 2


Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top