П’ятниця, 23 жовтня 2020
Події

Михайло Литвиненко: "Прокуратура помиляється, але не вибачається" Новина з фото

Михайло Литвиненко: "Прокуратура помиляється, але не вибачається"

Нещодавно, а саме 11.06.2015, Прес-службою прокуратури Кіровоградської області, була оприлюднена інформація: "На неправомірній вигоді у розмірі 125 тис. грн. викрито директора заводу", де йшлося, буцімто "про викриття на отриманні 125 тис. грн. неправомірної вигоди директора заводу залізобетонних виробів, депутата Світловодської міськради".


На жаль, дану "новину" активно "підхопили" і окремі засоби масової інформації, в тому числі і місцеві, але до честі справжніх журналістів та ЗМІ, які після з’ясування помилковості повідомлення, виправили свою стрічку новин та вибачились.

Інші ж, "змі", так і продовжують тиражувати брехню та вводити в оману громадян, моїх виборців, які активно цікавляться в мене про правдивість подібних "новин".

Тому, змушений зробити ОФІЦІЙНУ ЗАЯВУ:

Я, Литвиненко Михайло Володимирович, директор заводу залізобетонних виробів, депутат Світловодської міської ради, ніяких протиправних вчинків не здійснював, правоохоронні органи ніяких претензій, а тим більше звинувачень на мою адресу не висували.

Що ж до повідомлення про "неправомірну вигоду", то краще ознайомитись з інформацією Департаменту протидії злочинності у сфері економіки МВС України – "На Кіровоградщині затримано двох директорів хабарників", від 11.06.2015, і мова там іде про директора головного заводу залізобетонних виробів ТДВ "О’єднання Дніпроенергобудпром", який теж є депутатом Світловодської міської ради.

Сподіваюсь, що в подальшому, особи, які вважають себе журналістами, будуть дотримуватись правила – інформація повинна бути підтверджена, як мінімум з двох джерел, і тільки тоді подаватись, як новина, а не плітка.

З повагою,
директор заводу залізобетонних виробів,
депутат Світловодської міської ради,
Михайло Литвиненко.Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:


    Група: Користувачі
    Реєстрація: 23.06.2015 | 1 комментар | 0 публікацій
Таки кто эти двое!?
  • Нравится
  • 0


Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top