Четвер, 22 жовтня 2020
ТОП-новини Фоторепортаж ТРК ''Веселка'' Влада

Урочисте відкриття хлораторної відбулося у Світловодську Новина з фото Новина з відео

Урочисте відкриття хлораторної відбулося у Світловодську
Як у добрі старі часи, 18 червня відбулося урочисте відкриття новозбудованої хлораторної ОКВП "Дніпро-Кіровоград".


15 мільйонів гривень і 8 років роботи – ось ціна важливого для всієї області об’єкту. Тож не дивно, що на традиційне перерізання стрічки до Світловодська приїхали голова облдержадміністрації Сергій Кузьменко, голова облради Олександр Чорноіваненко, гендиректор підприємства Роман Ілик і ціла команда обласних журналістів. У заході також взяли участь міський голова Юрій Котенко, голова РДА Серній Твердовський, голова райради Олексій Шаповал.

Ще 2005 року хлораторна, побудована у 1973 році, була визнана такою, що не відповідає жодним нормам і правилам. Тож у 2007 році почали будувати нову. За 7 років підрядник впорався з роботою, але держава не змогла профінансувати всі роботи. Довелося обласній раді та основним споживачам води – Кіровограду, Олександрії, Знам’янці і Світловодську виділяти власні кошти, щоб розрахуватися з виконавцем робіт і, врешті, ввести довгобуд в експлуатацію. За цю допомогу дякували всі виступаючі. Головне, щоб "Дніпро-Кіровоград" не забув, що і світловодська громада має до цього об’єкту відношення і не підняв тарифи на воду.

Що наразі будемо мати ми – рядові споживачі води? Кажуть, що якіснішу питну воду, бо після випробувань хлор буде подаватися в автоматичному режимі за допомогою обладнання фірми "Siemens". Та щоб нам не обіцяли, ми добре розуміємо, що однієї хлораторної для підвищення якості води замало. Кілометри старих іржавих труб водогонів теж треба міняти, очисні споруди будувати. А це десятки мільйонів гривень!

Знає про це і "Дніпро-Кіровоград". Підприємство звернулося до Світового банку за кредитом і отримало позитивне рішення – кошти у сумі 34 мільйона доларів надійдуть на втілення перспективного проекту. Його реалізація запланована на 2018-2019 роки. Тож поговоримо про якісну питну воду через 3-4 роки.

Далі голова ОДА Сергій Кузьменко разом з журналістами відвідав ДП "Завод залізобетонних виробів". Директор заводу Михайло Литвиненко показав гостям арматурно-формувавльний цех і бригаду за роботою, а потім мав коротку розмову з губернатором один на один. Ми попросили обох поділитися про що йшлося.

Михайло Литвиненко задоволений зустріччю з керівником області, а особливо тим, що Сергія Кузьменка, насамперед, цікавило, чи є робота у підприємства. Тож є надія на підтримку голови ОДА в отриманні замовлень!

Сергій Кузьменко запевнив нас, що знайомий з діяльністю цього підприємства, хоча фізично перебуває тут вперше.

"Керівництво заводу знає, як налаштувати бізнес, щоб продукція була конкурентоздатною, а люди отримували заробітну плату. Моє завдання, як керівника області, підтримувати менеджерів, які вміють організувати роботу, створити робочі місця." – підкреслив Сергій Кузьменко.


Додав добрих слів на адресу директора заводу і міський голова Юрій Котенко:

"Таких керівників, як Михайло Володимирович, одиниці. Крім того, що він хороший організатор виробництва, йому небайдуже у яких умовах працюють його підлеглі. Подивіться, яка краса і який порядок на території! Якби було більше таких керівників, як Михайло Литвиненко, то й місто було б іншим!"


Після відвідин заводу залізобетонних виробів голова Кіровоградської ОДА поїхав до ТРК "Веселка" і дав нашим колегам ексклюзивне інтерв'ю. Дивіться.Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top