Середа, 01 травня 2024

^ Реклама ^
Спорт

Олександр Бендюк — бронзовий призер Всеукраїнських ігор з шахів

20-24 травня в Миколаєві відбулися фінальні змагання з швидких шахів IV літніх Всеукраїнських ігор ветеранів спорту пам’яті М.М. Баки з метою збереження та примноження спортивної слави України.
^ Реклама ^

У змаганнях взяли участь 32 шахістів – чемпіонів та призерів з багатьох областей України та міста Києва. Кіровоградську область на іграх представляв Олександр Бендюк. В запеклій боротьбі наш земляк обіграв трьох міжнародних майстрів спорту з шахів та виборов третє місце, набравши 7,5 очок з 13 можливих. А першу сходинку посів Віктор Твердохлібов з Полтави.

Олександр Бендюк нагороджений дипломом шахової федерації України, бронзовою медаллю та грошовою премією. Він дякує депутату міської ради Василю Морозу та першому заступнику міського голови Сергію Філоненку за надану допомогу, завдяки якій вдалося поїхати на ці престижні змагання.