Понеділок, 28 вересня 2020
Авто

Не потрапляйте на гачок інтриганів!

2 лютого відбулася зустріч керівництва міста з перевізниками ТОВ "Авто-легіон" (СергєєвВ.О.) та ПАТ "Світловодське АТП-13507 (Богдан Ю.І.), на яку запросили і мене, як представника громадськості.


Приводом для цього послужили збої в роботі маршрутних таксі 27 січня 2015 року, коли на маршрути № 2, 2а, 11, 14а не виїхали декілька автомашин. Із цієї причини постраждали мешканці міста, які не змогли своєчасно дістатися до своїх місць запланованих поїздок.

Цього ж дня міський голова Котенко Ю.М. отримав колективну заяву від групи водіїв "маршруток", у якій до його відома доводилося занепокоєння діями керівництва ТОВ "Світ-Автолегіон", яке нібито закуповує 10 одиниц автотехники з тим, щоби звільнити водіїв, які є власниками транспортних засобів. Крім того висказувались невдоволення оформленнями подорожніх листів, порядком сплати щомісячних податків, рівнем заробітної платні. Таким чином висловлювалась занепокоєність своїм майбутнім та було запропоновано керівництву міста розірвати договори на обслуговування міських маршрутів із ТОВ "Авто-Легіон" та передати ці маршрути перевізнику ФОП Макарову. Такі ж дії відбулися і декількома водіями "маршруток" АТП-13507.

Не потрапляйте на гачок інтриганів!

Прийнятими своєчасно мірами керівниками обох підприємств питання було врегульовано. Але після цього було проведено розслідування цього інциденту. Та виявилася дуже некрасива картина, коли депутат міської ради Макаров В.А. шляхом обману, необгрунтованими обіцянками високої заробітної платні за рахунок несплати податків, пообіцяв цім водіям, що вони будуть працювати у своє задоволення. Треба тільки йому (Макарову) трохи допомогти, організувавши страйк. Для цієї розмови він зібрав іх у кафе "Вулик".

Все це було доведено керівниками підприємств Богданом Ю.І., та Сергєєвим В.О. до керівництва міста із представленням письмових пояснень самих водіїв, які піддалися інтризі, обману та брехливим обіцянкам Макарова В.А.

Керівництвом міста та присутніми на засіданні представниками громадськості ці пояснення були прийняти до відома. На адресу всіх перевізників висказувались деякі зауваження стосовно якості роботи водіїв, повернення двох пільгових місць та інше. Також було запропоновано керівникам підприємств прийняти заходи юридичного впливу на Макарова В.А. за його протизаконні дії, щодо добропорядної конкуренції.

Макаров В.А. не має достатньої кількості транспортних засобів для забезпечення районних маршрутів (які він наразі обслуговує) і не зважаючи на це, таким безсовісним шляхом намагається отримати право на перевезення громадян на міських маршрутах. Тож чи можна довіряти такому інтригану? Це дуже велике питання!

Володимир Павлов,
голова ГО "Громадська рада м. Світловодська"


ЗА ТЕМОЮ: Віктор Макаров: "Водії "Світ-Автолегіону" запросили мене на зустріч, а не навпаки"Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:

    Група: Користувачі
    Реєстрація: 18.03.2012 | 28 комментарів | 0 публікацій
Пані Вікторія, я перепрошую, але коли у місті запроваджувався рух маршрутних таксі, Макаров ще у цьому процесі участі не брав. Думаю, він і сам не буде заперечувати. А починав це все підприємець О.Кобець (якщо вже говорити про справедливість).
  • Нравится
  • 0


Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top