П’ятниця, 26 лютого 2021
Влада

Демобілізованих у місті ще немає, але турбуватися про них вже почали Новина з фото

Демобілізованих у місті ще немає, але турбуватися про них вже почали

13 жовтня під головуванням міського голови Юрія Котенка за участі керівників підрозділів виконавчого комітету, а також представника військового комісаріату відбулася нарада, на якій присутні обговорили майбутню міську програму щодо преференцій демобілізованим військовослужбовцям, які перебували в зоні АТО, та їхнім родинам.


Комплексну програму "Соціальної підтримки сімей загиблих учасників антитерористичної операції, військовослужбовців і поранених учасників АТО та вшанування пам’яті загиблих у 2014-2015 роках" вже прийняли в області. Тепер нам рекомендують прийняти свою місцеву. Отож, зараз проект місцевої програми мають вивчити, а потім надати свої пропозиції та зауваження представники охорони здоров’я, освіти, фінуправління, соцзахисту та інші. Пізніше підготовлений документ, що містить щонайменше 40 заходів, вивчать на засідання виконавчого комітету далі його розглядатимуть на сесії міської ради.

ЗА ТЕМОЮ: Про надання одноразової матеріальної допомоги сім’ям загиблих та пораненим учасникам антитерористичної операції

Програма почне діяти з 2015 року, фінансування в межах бюджетних призначень. Пізніше також буде роз’яснення, хто має право на який статус, які документи треба подавати, аби його підтвердити, куди звертатися і т.д. Але те, що над таким документом працюють вже зараз, певно, військовослужбовцям та їхнім родинам додасть впевненості, що вони не залишаться без уваги держави та свого міста. Станом на сьогодні з Світловодсько-Онуфріївського ОРВК мобілізовано 271 особу, більшість зі Світловодська, інформації про поранених немає, демобілізованих наразі у місті також немає.

ЗА ТЕМОЮ: Хто і що зробив за півроку для переселенців та військовослужбовців

Демобілізованих у місті ще немає, але турбуватися про них вже почали

Демобілізованих у місті ще немає, але турбуватися про них вже почали

Демобілізованих у місті ще немає, але турбуватися про них вже почалиДля того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top