Четвер, 06 серпня 2020
Кримінал

Маніяк працював на пилорамі

Маніяк працював на пилораміУ Світловодську цими днями затримано чоловіка, який, якщо визнає суд, поповнить "галерею" серійних вбивць. Про це вже встигли розповісти кілька інтернет-видань області.
Ми спробували перевірити достовірність цієї інформації.


Офіційні чинники поки що зберігають мовчанку. Але, як неофіційно повідомило нам компетентне джерело із тутешнього міськрайвідділу, дана інформація, на жаль, виявилась достовірною. Дійсно, затримано громадянина Н., 47 років, раніше чотири рази судимого, проживаючого до затримання на "Рибколхозі". Йому висунуто звинувачення у зґвалтуванні, убивстві п’ятьох жінок. Шостій вдалося від нього утекти. І стати відтак основним свідком і водночас постраждалою стороною…

Важко сказати, що стало причиною збою у психіці працівника однієї з пилорам на Табурищі, коли він ще від 2008 року почав відлік своїх жертв — жінок, як правило, схильних до зловживань спиртним та до випадкових статевих насолод. Так чи інакше, передоповідає наше джерело, з того року і до сьогодення він зізнався у скоєні п’яти убивств і вказав на місце розташування своїх "поховань" у навколишніх лісах. Деякі останки виявились вже скелетованими.

У Світловодську, як особливо "цінного" в’язня, даного громадянина не утримують — в очікуванні суду, він перебуває в одному із СІЗО обласного центру.

Віталій АсауленкоДля того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top