Понеділок, 28 вересня 2020
Влада

Сьомий маршрут замордували штрафами

Замордований штрафами Кобець у "білому домі" і його "сімки" перед "білим домом"Замордований штрафами Кобець у "білому домі" і його "сімки" перед "білим домом"5 квітня всі автобуси, які здійснюють автоперевезення пасажирів між Світловодськом і Власівкою, встали на прикол на площі навпроти "білого дому" — сполучення між містом і селищем цього дня виявилось паралізованим…
З’ясувати причину нам вдалось під вечір безпосередньо з вуст підприємця-перевізника, чиї автобуси обслуговують маршрут №7, Олександра Кобця, якого було запрошено до сесійної зали адмінбудинку, де проходило розширене засідання Ради директорів МВ УСППР (репортаж про перебіг цього засідання — згодом)


За словами Кобця, все що відбулося — злий умисел іншого перевізника-конкурента — АТП №13507, керівництво якого нацьковує ДАІвців і трансінспекцію на маршрути, які обслуговують автобуси Кобця. Так нещодавно, сказав він, не без подачі цього АТП, руками кременчуцьких властей було "зарубано" маршрут "ЦРЛ-"Простор", який дозволяв городянам здійснювати поїздки із Світловодська углиб Кременчука. Особливо, зазначив перевізник, цей маршрут полюбився світловодським студентам, які мали змогу їздити туди-сюди комфортними автобусами, а не винаймати за великі гроші житло у Кременчуці на час навчання…

Замордований штрафами Кобець у "білому домі" і його "сімки" перед "білим домом"Замордований штрафами Кобець у "білому домі" і його "сімки" перед "білим домом"А з "сімкою", пояснив Кобець, ситуація наступна: трансінспекція переконана, що власівський залізничний переїзд є заборонений для автобусного руху — вже рік перевізник оббиває пороги міністерств і відомств аби було знято тую заборону. А АТП №13507 натомість "настрочило" листа до прокуратури про те, що Кобець ганяє автобуси на Власівку і назад незаконно. В результаті, сказав перевізник, за один лиш ранок 5-го квітня трансінпекція його тричі "пресувала" за це штрафами по 1700 гривень.
"Я був просто вимушений припинити сполучення, бо немає чим уже платити штрафи", — сказав перевізник, одночасно вибачаючись перед пасажирами…

Присутній на засіданні новобраний перший заступник міського голови Сергій Яременко зауважив, що він, відразу опісля призначення заступником голови ОДА з комунальних і інвестиційних питань, знайомився з матеріалами цього діла. В ньому, за словами Яременка, було виявлено кілька документальних невідповідностей.
— Вже вони давно виправлені, — заперечив Кобець.
— От і добре, — відповів Яременко. — Я завтра буду у Кіровограді. Тож, запрошую і вас. І ми зробимо все необхідне аби на рівні області виправити цю ситуацію.
Після чого віце-мер наполегливо попросив Кобця відновити сполучення між містом і селищем під свою відповідальність. Що той поквапився зробити у сподіванні, що обласні очільники таки "розрулять" його питання.

Віталій Асауленко
Фото автораДля того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:

  • lisica Користувач offline

  • 6 квітня 2012 01:09
    Група: Користувачі
    Реєстрація: 17.10.2010 | 80 комментарів | 0 публікацій
А у нас всегда так "через ж...пу". Что для людей хорошо, то для власти смерть!
  • Нравится
  • 0


Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top