Середа, 27 травня 2020
Економіка

Водоканал перевірятиме спеціально створена комісія

Водоканал перевірятиме спеціально створена комісія27 травня, на своєму засіданні, члени виконкому розглянули майже 70 питань, більшість з них вирішено позитивно. Коротко про основні.
Громада сказала: перевірити!
Рішенням виконавчого комітету у місті створено комісію, яка перевірятиме фінансовий стан КП "Світловодський водоканал" та діяльність керівника підприємства. За словами Людмили Гетманець, заступника міського голови з житлово-комунальних питань, з таким проханням звертається чимало громадян і до міської влади, і на телефонну гарячу лінію губернатора. Їх турбує доцільність перегляду існуючих тарифів. Нагадаємо, згідно з проектом регуляторного акта, водоканал просить переглянути тарифи та збільшити їх: за їхніми розрахунками водопостачання має коштувати 6.00, водовідведення — 8.38.


Голова цієї комісії — В. Явтенко, заступник В. Павлов, члени комісії — Т. Рева, О. Андросов, Т. Гончаренко, Л. Безрукава, Р. Петров, В. Письменний та інші. Директор підприємства Володимир Дем’янюк має створити умови для роботи комісії: надати доступ до фінансової, бухгалтерської, технічної та іншої документації, а комісія до 1 липня — надати результати проведеної роботи виконавчому комітету Світловодської міської ради.

Світловодцям заборговано шалені гроші!
Про стан виплати заробітної плати у місті присутнім доповіла Олена Балюк, начальник управління соціального захисту населення. За її інформацією, станом на 1 травня 2011 року борг становить 6 мільйонів 686,5 тис. грн. Ця заборгованість на 67,9 тис грн. більша, ніж станом на 1 січня і на 384,4 тис. грн. — ніж станом на 1 квітня.

Спеціальна комісія регулярно збирається і намагається впливати на боржників всіма можливими способами, але заборгованість станом на 1 травня зросла.
"І ось чому: серед боржників опинився Водогін "Дніпро — Кіровоград", — сказала Олена Вікторівна, — у якого станом на 1 квітня боргів не було зовсім, а станом на 1 травня вони сягнули 260 тисяч гривень. Це — місячна заборгованість, яка своєчасно не була погашена. Сьогодні цієї заборгованості вже не має, але з'явилася поточна".
У числі боржників: УАТГ — більше 70 тисяч гривень, пансіонат "Славутич" — близько 50 тисяч, ТРК "Веселка", її борг майже 50 тисяч. Як повідомила О. Балюк, з "Славутичем" та "Веселкою" є домовленості, що найближчим часом заборгованість буде погашено.

І все-таки найбільша заборгованість — за підприємствами-банкрутами, і станом на 1 травня вона становить 6 млн., 263,3 тис грн. Ці борги накопичили "Калькулятор" (майже 2,5 млн. грн.), "Олімп" (більше 1 млн. 700 тис.), "Чисті Метали" (майже 1 млн. 200 тис. грн.), КП "Світловодський водоканал" (більше 800 тис. грн.). Реалізація майна перших трьох підприємств, повідомила доповідач, аби повернути людям заборгованість, триває.

Перебування у садочку коштуватиме трохи більше 120 гривень на місяць
Про встановлення нової батьківської плати присутнім доповів начальник управління освіти Геннадій Френкель. Отож, за відвідування дитячого навчального закладу (тепер так називаються дитячі садочки) вона становить 6 гривень за день, до цього було — 4.70.

Тетяна ЗИМА.Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:

 • яяя

 • 2 червня 2011 12:20
  Група: Гості
  Реєстрація: -- | 0 комментарів | 0 публікацій
дитячого навчального закладу (тепер так називаються дитячі садочки) ... Не дитячого, а дошкільного... У школі також діти навчаються)))!
 • Нравится
 • 0
 • Tyler Користувач offline

 • 2 червня 2011 21:30
  Група: Користувачі
  Реєстрація: 4.03.2010 | 563 комментарів | 0 публікацій
Перебування у садочку коштуватиме трохи більше 120 гривень на місяць
И когда это "счастье" начнется?
 • Нравится
 • 0


Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top