Середа, 03 грудня 2025



^ Реклама ^
ТОП-новини Надзвичайні пригоди

Котельню «Світловодськпобуту» обстріляли серед білого дня: працівники дивом не постраждали

Котельню «Світловодськпобуту» обстріляли серед білого дня: працівники дивом не постраждали
У Світловодську 29 листопада стався небезпечний інцидент: близько 10:40 ранку невідомі здійснили кілька пострілів у бік котельні №2 ТОВ "Світловодськпобут". У приміщенні в цей час перебували працівники, які проводили планові роботи.

^ Реклама ^

Про це повідомляється на сайті підприємства.

За інформацією підприємства, кулі розбили скло та зачепили облицювання одного з котлів. Пошкодження не стали критичними, однак будь-яке відхилення траєкторії могло призвести до значно важчих наслідків.

На місце викликали поліцію, яка задокументувала факт обстрілу та розпочала перевірку. Мотиви зловмисників поки що не встановлені.

У "Світловодськпобуті" наголошують: навіть поверхневе пошкодження такого обладнання становить серйозну загрозу для міста. У разі зупинки котельні без опалення залишилися б десятки житлових будинків та установ соціального значення. Окремо підкреслюється ризик для людей, які працювали всередині — за інших обставин інцидент міг перетворитися на трагедію.

Не менш небезпечним був і фактор використання природного газу. Якби обстріл зачепив елементи його подачі, масштаби аварії складно прогнозувати.

Це не перший випадок, коли об’єкти теплопостачання у Світловодську стають мішенню.

У підприємстві заявляють, що з огляду на попередні інциденти розглядають можливість звернення до Служби безпеки України.
  • Нравится
  • 0




^ Реклама ^

Top