^ Реклама ^
ТОП-новини Спорт

Світловодські велосипедисти завершили першу половину сезону Новина з фото

Світловодські велосипедисти завершили першу половину сезону
12-15 липня у м. Кам’янець-Подільському пройшов чемпіонат України з MTB (mountain bike — гірський велосипед) у кількох його дисциплінах. Це найголовніший старт сезону для більшості його учасників. До прикладу: серед найстарших категорій це був відбір до участі в олімпійських іграх, що пройдуть у Парижі, для інших — відбір на чемпіонат світу.
^ Реклама ^

Світловодськ на цьому чемпіонаті представили троє вихованців КДЮСШ №1 (директор Мороз Василь, тренер Антон Пустовіт) — Акім Соколов, Максим Дешевенко та Анастасія Довганюк.

У перший день була гонка крос-кантрі — це головний олімпійський вид, там ми зайняли наступні місця: Анастасія Довганюк — 6 місце, Максім Дешевенко мав технічні проблеми з велосипедом, тому фінішував останнім — 24 місце, Акім Соколов прямо за годину до старту отримав травму після чого не зміг продовжити участь в заїздах.

У другий день наші велосипедисти брали участь в гонці шорт-трек – це короткий вид на коротшому колі та з тривалістю до 25 хв. Вихованці КДЮСШ №1 зайняли наступні сходинки: Анастасія Довганюк — 6 місце, Максім Дешевенко — 12 місце.

Останній день змагань був найуспішнішим для нас, де в гонці елімінатор (коротка гонка на вибування тривалістю від хвилини до двох) посіли наступні місця: Максим Дешевенко — 7 місце, Анастасія Довганюк — 2 місце, Антон Пустовіт (теж брав участь) — 2 місце.

На цій надихаючий ноті закінчились змагання першої половини велосипедного сезону. Далі на вихованців чекає відпочинок та змагання з велокросу, які розпочнуться у жовтні.

А ми нагадуємо, що з першого вересня відкривається набір на велоспорт: заняття безкоштовні, набір з 10 років.