Середа, 29 травня 2024

^ Реклама ^
Добрі справи

Олександрівські «Нескорені»: закриваємо багато напрямків, але зараз у пріоритеті ноші для поранених Новина з фото

Олександрівські «Нескорені»: закриваємо багато напрямків, але зараз у пріоритеті  ноші для поранених
Щотижня Олександрівська громада (Кропивницький район) збирає і відправляє вантажі у гарячі точки. Серед інших і Спілка учасників АТО та волонтерів Олександрівського району "Нескорені". На сьогодні "Нескорені" мають багато запитів на медичні безкаркасні ноші, аби виносити поранених. Волонтери просять про грошову підтримку на закупівлю тканини та стропи.
^ Реклама ^

Олександрівська громада бере активну участь у підтримці воїнів ЗСУ. Декілька разів на тиждень чи один раз на тиждень, але двома машинами, в залежності від кількості зібраного, їдуть за різними напрямками передачі, зібрані небайдужими жителями Олександрівщини. Склад вантажів різноманітний, але там усе, чого потребують військові.

Наприклад, минулого тижня, як і усі попередні, продуктові набори від благодійного фонду "Можемо разом" передала помічник-консультант народного депутата України Олеся Довгого Катерина Бондаренко, цього разу додавши ковдри для шпиталів.

Олександрівські «Нескорені»: закриваємо багато напрямків, але зараз у пріоритеті  ноші для поранених

Спілка учасників АТО та волонтерів Олександрівського району "Нескорені", яка має власний швацький цех, теж забезпечує щотижневі передачі. Відправляли теплий одяг, зараз закінчують дошивати і передаватимуть маскувальні халати. Тепер волонтери поставили собі за ціль виготовляти медичні безкаркасні ноші, на які велика кількість замовлень з частин. Волонтери виготовили їх близько 200. Ноші добре себе зарекомендували. Вони подібні до зразка НАТО. За їх допомогою пораненого можна переносити гуртом, можна тягнути одному або нести на собі, перекинувши лямки, як рюкзак. Випробування показали, навіть якщо вигорає 90% тканини, за рахунок тільки самого каркасу постраждалого все одно можна переносити.

"Робимо наші ноші з великою надією, що вони когось врятують, — говорить волонтер Володимир Шабанов. — Ті, хто вже мають наші зразки, просять ще, адже за стандартами НАТО на 8-12 людей мають бути одні ноші. Тож треба збирати кошти на тканину, стропу і фурнітуру. Рулон тканини, з якого виходить
50 виробів, коштує 10-12 тисяч гривень. На цю кількість треба 2 кілометри стропи, це близько 30 тисяч гривень. Можливо, хтось із відповідального бізнесу захоче допомагати нам на постійній основі. Життя людей безцінне, давайте разом рятувати наших військових".


Реквізити та контакти "Нескорених":
Рахунок: UA103052990000026005005108262
Картка: 4246 0010 0052 7519
Телефон: 099 951 45 06 (Володимир Шабанов)


Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.


Партнери:


Top