Середа, 29 травня 2024

^ Реклама ^
Події

Оборонцю Азовсталі, який пів року пробув у полоні, вручили відзнаку Кіровоградської області Новина з фото

Оборонцю Азовсталі, який пів року пробув у полоні, вручили відзнаку Кіровоградської області
Вадим Ілько, оборонець Азовсталі, який шість місяців пробув у російському полоні, отримав відзнаку Кіровоградської області "За мужність і відвагу". Нагороду вручив перший заступник голови обласної ради Юрій Семенюк.
^ Реклама ^

"Незламність і героїзм Вадима є прикладом для кожного українця, особливо для тих, хто "втомився" від війни. Одні з найтяжчих боїв, пів року полону – ціна нашого мирного неба. Ми маємо пам’ятати це завжди", — зазначив Юрій Семенюк.


Вадим з 2020 року проходить службу у Кропивницькому батальйоні військової частини 3011 Національної гвардії України. У травні 2022 року потрапив у полон, боронячи Маріуполь на заводі Азовсталь. Наразі проходить реабілітацію в Києві.

Також розпорядженням голови обласної ради Сергія Шульги за мужність і героїзм, виявлені під час захисту державного суверенітету України грамотами та подяками обласної ради нагородили дев’ятьох військовослужбовців в/ч 3011 Нацгвардії України.

Як уже повідомлялося, волонтерку Наталію Демченко з Гурівської громади, яка доставляє у зону бойових дій автомобілі, генератори та амуніцію, удостоїли обласною відзнакою.


Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.


Партнери:


Top