Середа, 29 травня 2024

^ Реклама ^
ТОП-новини Відео Добрі справи

Захисники України подякували студентам Світловодського коледжу за допомогу Новина з фото

Захисники України подякували студентам Світловодського коледжу за допомогу
Бійці 80-ої окремої десантно-штурмової бригади Збройних сил України записали відеозвернення для студентів Світловодського політехнічного коледжу Центральноукраїнського національного технічного університету (директор Михайло Рудич), у якому подякували їм за генератор.
^ Реклама ^"Дорогі студенти Світловодського коледжу! Дякуємо вам і всім причетним до збору коштів на допомогу ЗСУ, а саме за цей чудовий генератор! Вибачте, що раніше не могли вийти з вами на зв’язок, тому що ми були на виконанні бойового завдання. Але ми бачили і пам’ятаємо ваше добро і вашу допомогу. Слава Україні! Героям Слава!"


Нагадаємо, 19 листопада у Світловодському міському Палаці культури відбулася благодійна шоу-програма "Студентські перегони", організаторами якої виступили студенти Світловодського політехнічного коледжу, які у такий спосіб вирішили зібрати кошти на потреби Збройних сил України.

У результаті проведення студентами цього благодійного заходу було зібрано 24 868 гривень, які були направлені на придбання генератора для 80-ої окремої десантно-штурмової бригади Збройних сил України, у якій із перших днів повномасштабного вторгнення служать бійці зі Світловодська.

Захисники України подякували студентам Світловодського коледжу за допомогуІнформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.


Партнери:


Top