Середа, 22 травня 2024

^ Реклама ^
Добрі справи

Один день з роботи координаційного центру волонтерів Олександрії Новина з фото

Один день з роботи координаційного центру волонтерів Олександрії
Аби познайомити читачів з роботою координаційного центру волонтерів Олександрії, в якому допомагають воїнам ЗСУ та внутрішньо переміщеним особам, ми завітали туди в один з осінніх днів, поспілкувалися з волонтерами та військовими і вкотре переконалися у силі єдності українців.
^ Реклама ^

Як розповіла керівниця центру Ірина Кабанова, на сьогодні центр працює з 9 до 17 години щодня, окрім неділі. Усі охочі жителі міста Олександрії та сіл громади приносять сюди необхідне. Це ліки, домашня консервація, крупа, локшина швидкого приготування, цукор, цукерки, чай, туалетний папір, вологі серветки, рідке мило, а також жерстяні банки, гофрований картон, віск для окопних свічок та багато-багато іншого. Допомагають як військовим, так і цивільним — внутрішньо переміщеним особам, надаючи дитяче харчування, підгузки, засоби гігієни. На сторінці центру у фейсбуці публікують щоденні звіти, адже як говорять самі волонтери: хороший волонтер — волонтер, що звітує.

Через декілька хвилин після відкриття центру за передачею приїхав його колишній волонтер, а нині військовий Збройних сил України Ростислав на позивний Шпигун. Олександрієць був на реабілітації після поранення, а повертаючись на позиції, заїхав за необхідним. Авто воїна вщерть заповнили продуктами харчування, флісовими кофтами, спальними мішками, килимками для сидіння — тим, що потрібно у його підрозділі для захисту батьківщини.

"Я волонтерив у цьому центрі з 2015 року, а в 2017 році у 17-річному віці пішов захищати Україну добровольцем, займаючи позиції у Пісках, Опитному, Водяному, — розповідає Ростислав. — Зранку 24 лютого так само пішов у військкомат, став у велику чергу і потрапив туди тільки зранку 25 лютого, і в той же день пішов на службу за контрактом. Дякую землякам за посилку моїм побратимам. Така підтримка тилу надзвичайно приємна на передовій. На початку війни вона взагалі була безцінною, зараз забезпечення налагодилося, та домашні пиріжки не можуть бути зайвими (усміхається)".


Після цього у центрі було ще п’ять відвантажень, і кожному військовому волонтери знаходили не тільки необхідні замовлення, а й слова підтримки.


Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
^ Реклама ^
^ Реклама ^
^ Соціальна реклама ^

Партнери:


Top