Середа, 17 липня 2024

^ Реклама ^
ТОП-новини

Кіровоградобленерго: Введено в дію графіки аварійних відключень споживачів електричної енергії Новина з фото

Кіровоградобленерго: Введено в дію графіки аварійних відключень споживачів електричної енергії
Графіки аварійних відключень вводяться в дію без попередження споживачів та місцевих органів виконавчої влади. Тривалість відключення становить дві години.
^ Реклама ^

Про це повідомляє технічна дирекція ПрАТ "Кіровоградобленерго" на своїй офіційній сторінці.

"У зв'язку з пошкодженнями об'єктів енергетичної інфраструктури України, для забезпечення належних рівнів напруг в електромережах Дніпровського регіону (Кіровоградська, Запорізька, Дніпропетровська області), 17 жовтня 2022 року о 7 годині 15 хвилин диспетчером Регіонального диспетчерського центру Дніпровського регіону введені в дію графіки аварійних відключень (ГАВ) споживачів електричної енергії по ПрАТ "Кіровоградобленерго" на 2022-2023 роки", — повідомляє Кіровоградобленерго.


Тривалість перерви в електропостачанні споживачів під час відключення за ГАВ становить дві години, але за погодженням з місцевими органами виконавчої влади може становити більший період часу.

У разі значного дефіциту генеруючої потужності в ОЕС України допускається багаторазове відключення одних і тих самих ліній за Графіками аварійних відключень з перервою між відключеннями на 1-2 години.

"Величину навантаження, час відключення та кількість черг згідно з графіками аварійних відключень визначає черговий диспетчер ПрАТ "НЕК "Укренерго" та черговий диспетчер Регіонального диспетчерського центру Дніпровського регіону з наступною реалізацією команди на відключення черговим диспетчером ПрАТ "Кіровоградобленерго", — уточнює технічна дирекція підприємства.


Диспетчер ПрАТ "Кіровоградобленерго" протягом 10-15 хвилин має відключити приєднання згідно з графіками аварійних відключень.

"Через те, що проміжок часу між командою чергового диспетчера Регіонального диспетчерського центру та завершенням її реалізації диспетчером ПрАТ "Кіровоградобленерго" (безпосередньо відключенням ліній електропостачання) становить не більше 15 хвилин, графіки аварійних відключень вводяться в дію без попередження споживачів та місцевих органів виконавчої влади".


Нагадаємо, нещодавно ми публікували графіки аварійних та погодинних відключень електроенергії, з якими можна ознайомитися на нашому сайті.
  • Нравится
  • 2


Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.


Партнери:


Top