Середа, 22 травня 2024

^ Реклама ^
Добрі справи

«Землячки» допомагають жінкам на фронті

«Землячки» допомагають жінкам на фронті
Волонтери з проєкту "Приміряй її берці" працюють, аби забезпечити жінок, які знаходяться в лавах Збройних сил України, одягом, взуттям, білизною та захисною амуніцією. Щоб отримати важливі набори, треба залишити заявку співорганізаторам проєкту — громадській організації "Землячки" в інстаграмі.
^ Реклама ^

Громадську організацію "Землячки" створила Ксенія Драганюк. Спільнота була покликана розповідати світу про неймовірних українських жінок, але з лютого перетворилася на волонтерський штаб, який допомагав жінкам на фронті необхідними речами.

Нещодавно "Землячки" з фондом імені Олексія Ставніцера презентували проєкт "Приміряй її берці". В його рамках організатори можуть забезпечити жінок на фронті взуттям та формою відповідних розмірів, легкими плитами та касками, наколінниками та налокітниками, медичними препаратами, рюкзаками, аптечками, білизною та пакунком із засобами гігієни та іншим.

Зараз волонтери в змозі надати такі набори для 500 військовослужбовиць Щоб їх отримати, треба написати на сторінку організації в інстаграмі.

Зауважимо, що уже місяць в Україні активно говорять про жіночу військову форму на державному рівні. Це зрозуміло, адже, за словами заступниці міністра оборони України Ганни Маляр, Україна має один з найбільших показників кількості жінок у Збройних силах серед країн-членів НАТО: це понад 50 тисяч жінок, з них понад 38 тисяч служать (7 тисяч пішли в армію після початку повномасштабної війни) та цивільні жінки, які у ЗСУ працюють.


Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
^ Реклама ^
^ Реклама ^
^ Соціальна реклама ^

Партнери:


Top