Середа, 24 квітня 2024

^ Реклама ^
ТОП-новини Некролог

Світловодчанка-медикиня Юлія Зубченко загинула на «Азовсталі» Новина з фото

Світловодчанка-медикиня Юлія Зубченко загинула на «Азовсталі»
Наша землячка Юлія Зубченко професійна фельдшерка, у грудні 2020 року підписала контракт з Національною гвардією України і розпочала свою службу в полку "Азов" під Маріуполем. 8 травня 2022 року вона востаннє виходила на зв’язок. 11 травня патронатна служба полку повідомила рідним про її загибель.
Рідний дядько Юлії, брат її мами Людмили, Юрій Тимошенко розповідає, чому так довго не повідомляли про загибель Юлії. Бюрократичні процедури оформлення факту загибелі забрали чимало часу, не зважаючи на наявність відповідної довідки. Крім того, Юлія не хотіла, щоб у разі її загибелі (а вона це відчувала) сина забрав у батьків колишній чоловік, у якого є нова сім’я і новонароджена дитина. Вона просила, щоб її дитину виховували батьки.

Тіло загиблої до цього часу не знайдено, скоріше за все, воно так і знаходиться у бункері, де розміщувався шпиталь полку і куди скинули бомбу рашисти. Патронатна служба "Азову" повідомила, що перед полоном, побратими Юлії розкопали завали і переконалися – там живих не залишилося. Усе вигоріло вщент. Обіцяють, що згодом обов’язково знайдуть рештки тіла і привезуть рідним для поховання. Мама Юлії здала тест ДНК. Тож сім’я живе надією…

Світловодчанка-медикиня Юлія Зубченко загинула на «Азовсталі»

Вічна пам’ять Юлії Зубченко, героїчній захисниці України з позивним Сирена… Їй було лише 27.

Співчуття рідним.

Батько Юлії отримав заробітну плату доньки, але виплат за загибель її від держави – ні. Знову треба долати бюрократичні перешкоди.

Тож, для тих, хто хоче допомогти сім’ї, повідомляємо номер банківської картки батька:

5168 7573 9976 8359 (Кравченко Володимир Євгенович)

Світловодчанка-медикиня Юлія Зубченко загинула на «Азовсталі»


Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
^ Реклама ^
^ Соціальна реклама ^

Партнери:


Top