Четвер, 26 травня 2022
Кримінал

За матеріалами УСБУ в Кіровоградській області засуджено чотирьох колаборантів Новина з фото

За матеріалами УСБУ в Кіровоградській області засуджено чотирьох колаборантів
З початку повномасштабного вторгнення рф в Україну, за матеріалами УСБУ в Кіровоградській області засуджено 4 громадян України за колабораційну діяльність, направлену на шкоду Україні в інтересах ворога-загарбника.


Про це повідомляє Управління СБ України в Кіровоградській області.

В ході слідства встановлено, що зловмисники з початку війни займалися протиправною діяльністю, а саме: розповсюджували деструктивний контент у соціальних мережах, відкрито засуджували дії Української армії та влади, закликали ворога до захоплення території України та навіть напряму співпрацювали з ворогами, передаючи їм місця дислокації українських військ та дані про місцевих активістів, волонтерів та співробітників органів влади та місцевого самоврядування.

Двох зловмисників визнано винними та засуджено за ч. 2 ст. 109 КК України. Їм призначено покарання у виді позбавлення волі строком на 2 роки.

Іншого громадянина України засуджено за ч. 2 ст. 109 та ч. 2 ст. 436-2 КК України. Йому призначено покарання у виді позбавлення волі строком на 5 років.

Крім того, громадянку України визнано винною та засуджено ч. 2 ст. 436-2 КК України. Їй призначено покарання у виді позбавлення волі строком на 4 роки.Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
Booking.com

Top