Понеділок, 25 травня 2020
ТОП-новини Корисна інформація

Розклад руху на міських автобусних маршрутах загального користування (діє на період карантину) Новина з фото

Розклад руху на міських автобусних маршрутах загального користування (діє на період карантину)
Згідно рішення виконавчого комітету Світловодської міської ради №181 від 31.03.2020 року


У рішенні також зазначається:

"3. ВСТАНОВИТИ до 24.04.2020 (з можливістю продовження) згідно з вимогами постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211 "Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19" (зі змінами) обмеження на перевезення пасажирів у міському автомобільному транспорті, що здійснює регулярні пасажирські перевезення на міських автобусних маршрутах загального користування, та зобов’язати перевізників міста ПрАТ "Світловодське АТП 13507" та ТОВ "Світ-Автолегіон" на міських автобусних маршрутах загального користування:
  • першочергово перевозити за перепустками працівників підприємств, установ, організацій, що забезпечують важливі сфери життя міста (медичні працівники, рятувальники, правоохоронці);
  • здійснювати перевезення пасажирів у захисних масках. Зобов’язати перевізників на міських автобусних маршрутах забезпечити безумовне дотримання профілактичних та протиепідемічних заходів із запобігання гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом COVID-19;
  • перевезення в одному транспортному засобі на міських автобусних маршрутах у режимі маршрутного таксі, кількість пасажирів, яка одночасно не перевищує половини кількості місць для сидіння, передбачених технічною характеристикою транспортного засобу та визначених у реєстраційних документах, за умови перевезення людей у засобах індивідуального захисту, а також з дотриманням санітарних та протиепідемічних заходів.

4. Відмінити з 01.04.2020 до 24.04.2020 (з можливістю продовження) перевезення пасажирів у звичайному режимі руху (пільгові рейси) на міських автобусних маршрутах загального користування №№2а, 7, 11, 12, 23 та на період карантину встановити розклад руху на міських автобусних маршрутах загального користування згідно з додатком до цього рішення".

З повним текстом рішення можна ознайомитися на офіційному сайті Світловодської міської ради.

Розклад руху на міських автобусних маршрутах загального користування (діє на період карантину)

Згідно з рішенням виконавчого комітету Світловодської міської ради від 16 квітня 2020 року №213 "Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Світловодської міської ради від 31.03.2020 №181 "Про обмеження роботи закладів на території м. Світловодська та на міських автобусних маршрутах", внесено зміни в Додаток "Розклад руху на міських автобусних маршрутах загального користування (діє на період карантину)" до рішення виконавчого комітету Світловодської міської ради від 31.03.2020 № 181 "Про обмеження роботи закладів на території м. Світловодська та на міських автобусних маршрутах", доповнивши додатковий час виконання рейсів з кінцевих зупинок на міському автобусному маршруті загального користування № 7 "Бульвар Молодіжний – смт Власівка", зокрема:
- "Бульвар Молодіжний" - "10:20",
- "Смт Власівка" - "11:15".Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top